Umut AVCI

Joined
istanbul / Turkiye

User Stats

Profile Images

User Bio

1980 yılının Mart hayatında başladığı yayın hayatının ilk 6 yılını kişisel çalışmalara harcamış olsa da malesef beklediği etkileri yaratamadığından yaratım sürecinin toparlamak adına eğitim hayatına yollandı.

ilkti ortaydı liseyidi filan derken yüksek okusun diye avrupalara yollanan umut avcı, avrupa kıtasının nadide şehri istanbulun avrupa yakasında istanbul iktisat ta okumaya başladı. 6 deneme sonunda hala muhasebe dersini veremeyince okumak ve toparlanmak için gönderildiği eğitim hayatının ucundan bırakıp ilk 6 yılının dinamizmine dönebilmek adına grafik ve tasarımla ilgilenmeye başladı.

çiçek sulamak, fatura yatırmak, yerleri paspaslamakla geçen staj hayatını bir şekilde atlatan umut avcı,ince ince içine girdiği yolun müptelası olmaya başladı.

bilgi ve birikimini arttırmak için çok okumak kadar çok gezmek lazım diyerek, şehir şehir gezmeye başladı. istanbuldan izmire, ordan istanbula, ordan izmire, ordan eskişehire, ordan garip bir şekilde dubai ye, tekrar eskişehire, ordan gaziantepe, ordan izmire ve son olarak tekrar istanbula varmayı başarmıştır.

öğrenmek kelimesinin artık yavan gelmesi uzerine öğretmek kelimesinin kapsamlarını inceleme çabasında sonunda bu sayfayı kendine yuva yapmış ve tüm kavramların basit anlatımlarla süslendiği bir galerinin özlemi ile çalışmalarına devam etmektedir.

External Links

Following

  1. El Diablo
  2. dirk rauscher
  3. autocadokulu
  4. Hakan Çamoğlu
  5. serdal ertas