Kobiety To Czytają

Joined
Polska

User Stats

Profile Images

User Bio

Są takie książki, o których aż chce się rozmawiać! Dołącz do nas!

Ta myśl zainspirowała nas do stworzenia pierwszego w Polsce,
otwartego dla wszystkich kobiet, dyskusyjnego klubu książki.

Czy tak jak my lubisz rozmawiać o przeczytanych książkach? Czy zastanawiasz się: a co ja bym zrobiła na miejscu bohaterów, czy zachowałabym się podobnie, a może zupełnie inaczej? Czy książki są dla Ciebie nieustanną inspiracją? Czy szukasz w nich niebanalnych tematów, emocji i wzruszeń? Jeżeli odpowiedziałaś twierdząco na powyższe pytania, z pewnością znajdziesz tu książki, które pokochasz i o których będziesz chciała dyskutować bez końca.

KOBIETY TO CZYTAJĄ! to także miejsce, w którym możesz wymieniać się opiniami o książkach (i nie tylko), dyskutować, dzielić się wrażeniami, recenzować, pytać, komentować, krytykować i inspirować. Na okładce najnowszej powieści Diane Chamberlain „Zatoka o północy” znajdziesz logo naszego klubu, a na końcu książki przykładowe pytania, które przybliżą jej tematykę i pomogą w prowadzeniu niekończących się rozmów i dyskusji. Podobnie będzie w kolejnej powieści Jodi Picoult „To, co zostało”, która w księgarniach pojawi się już we wrześniu, oraz w wielu innych książkach. Za każdym razem będą to świetnie napisane powieści obyczajowe i dramaty psychologiczne, od których trudno się oderwać.

Znajdziesz tu informacje o klubowych książkach i konkursach oraz wiele pomysłów na niekończące się rozmowy. Dołącz do nas! I pisz, dyskutuj, komentuj!

Główny partner Klubu Kobiety To Czytają:
Prószyński i S-ka

External Links