BOOM

Joined
TURKEY

User Stats

Profile Images

User Bio

BOOM_ FOTOĞRAF, FİLM VE PRODÜKSİYON ALANLARINDA PROFESYONEL TECRÜBEYE SAHİP 2000 SENESİNDE İSTANBUL`DA KURULMUŞ BİR ÜRETİM STÜDYOSUDUR.

FOTOĞRAF_ SANATÇILARI VE EKİBİYLE REKLAM AJANSLARI, MARKALAR, KİŞİLER VE DERGİLER GİBİ FAALİYET GÖSTERDİĞİ SEKTÖRLERDE LOKOMOTİF OLMUŞ, KURUMLARIN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA TAM HİZMET VEREBİLEN , MODA, REKLAM, STILL LIFE, PORTRE, ENDÜSTRİ VE MİMARI ÇEKİMLER GİBİ PROFESYONEL FOTOĞRAFÇILIĞIN TÜM DALLARINDA YEREL VE DÜNYA MARKALARINA PROFESYONEL HİZMET VERMEKTEDİR.
ÇEKİM SONRASI HİZMETLERLE; RETOUCH, MANİPÜLASYON, GCI UYGULAMALARINI, BU ALANDA REFERANS KABUL EDİLEN EIZO MONİTÖRLER VE X-RITE RENK YÖNETİM SISTEMLERİNİ KULLANARAK GERÇEĞE EN YAKIN , KULLANILACAK MEDYAYA EN UYGUN HALDE İŞ TESLİMİ SUNMAKTADIR.
CGI ALANINDA GEREK FOTOĞRAF ÜZERİNE GEREKSE SIFIRDAN 3D ÜRÜN, OBJE, KARAKTER, BACKGROUND TASARIM VE MODELLEME GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR.

FİLM_ ALANINDA TEKNİK AÇIDAN PRATİK , ESTETİK AÇIDAN YENİLİKÇİ ANLATIMIYLA MODA, REKLAM BACKSTAGE, VİRAL, TANITIM FİLMİ VE VIDEO KLIP ÇALIŞMALARINDA , MONTAJI, ÖZGÜN MÜZİĞİ, SES KAYIT VE SES DIZAYNI İÇEREN TAM HİZMETİ VERMEKTEDİR.

PRODÜKSİYON_ TAM BÜTÇE YÖNETİMİ, SET TASARIMI VE UYGULAMASI, GEREKLİ LİSANS VE İZİNLER, LOKASYON ARAŞTIRMA ULAŞIM VE KONAKLAMA. 3. PARTİ ÇALIŞAN TECRÜBELİ EKİBİYLE, STYLING, PROP STYLING, FOOD STYLIST, SAÇ VE MAKYAJ SANATÇILARI, CASTING YÖNETİMİ, CATERING, TEKNİK EKİPMAN VE IŞIK ŞEFİ, ASİSTAN HİZMETİ, SİNEMA IŞIK VE DİJİTAL DONANIM BAŞLIKLARI ALTINDA; HIZLI ÇÖZÜMLER SUNUP İHTİYAÇLARI KARŞILAMAKTADIR.

STÜDYO_ 600 M2 ALANA KURULMUŞ BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ 2 ADET ÇEKİM ALANI, ÇEKİM KONFORUNU VE KALİTESİNİ MÜKEMMELLEŞTİREBİLMEK İÇİN GEREKLİ ALT YAPI DÜŞÜNÜLEREK TASARIMLANMIŞ VE BİRDEN FAZLA SET KURULABİLECEK ALANA SAHİPTİR.HER STÜDYONUN KENDİNE AİT MAKYAJ ODASI, GİYİNME BÖLÜMÜ ,DUŞ KABİNİ ,HAVALANDIRMA - ISITMA SİSTEMİ , PROFESYONEL MÜZİK SİSTEMİ OTURMA GRUBU,MUTFAĞI, FOTOĞRAFÇI ÇALIŞMA MASASI VE DOLABI AYRICA ÇEKİMLERDE İHTİYAÇ DUYABİLECEĞİNİZ HER TÜRLÜ FOTOĞRAF VE FİLM EKİPMANI IŞIK, KAMERA, IŞIK ŞEFİ VE ASİSTANLIK HİZMETİ TEKNİK DESTEK , STÜDYO VE DIŞ ÇEKİMLERDE TEMİN EDİLEBİLMEKTEDİR.

External Links

Following

  1. Profoto