Valentino Hesse

Joined
czech

User Stats

Profile Images

User Bio

valentinohesse.com

Valentino Hesse
(nar. 14.2.1985)
“prý někdy naháním strach“

Valentino Hesse, jeden z českých Vj´s, se narodil 14. února roku 1985 v Hustopečích. Již od mládí je fascinován filmem a je častým návštěvníkem kin.
V patnácti letech shlédne film Hackers, který ho velice ovlivní. Je jím uchvácen a rozhodne se zkusit něco podobného. Svou prvotinu promítne v klubu, kde si přivydělává jako fotograf. Video nesklidilo velký úspěch, ale Valentina to neodradí. Rozhodne se na sobě pracovat.

V sedmnácti letech se seznamuje s performerem, Vj Zden, který ho velmi inspiruje. Začíná studovat jeho dílo a probouzí se v něm zájem o specifický software na tvorbu videoprojekcí. Zkouší natáčet, stříhat a tvořit krátká dílka, která jsou odrazem jeho aktuálních nálad a emocí (např.: Wrong life, Wrong dream apod.).

Svou kariéru jako Vj startuje v osmnácti letech. Spolupracuje a podílí se na takových projektech jako je Opean Air party Břeclav, Summer Night Party Velké Pavlovice, Rio de riviera Brno, Warm UP Apokalypsa – Dj Jerry, vystupuje v Klubu Paladium, v Dance hall Olymp.

External Links

Following

 1. beeple
 2. Philip Bloom
 3. Maria
 4. NonSap Visuals
 5. Martin Klekner
 6. SETY.cz
 7. BomBaKlaK
 8. pusher...
 9. The Fibro Twins
 10. Tobias Stretch
 11. Mike Kobal
 12. CAPY
 13. torbjon
 14. VACAY
 15. Brönnimann
 16. Lasertag Cartel
 17. Tynan
 18. Aurélien Le Roux

+ See all 62