2010 yılı Avrupa Sanatçılar Buluşması kapsamında İstanbul’da düzenlenecek Integral Move Uluslararası Performans Sanatları Festivali, Avrupa, Türkiye ve komşu ülkelerden önde gelen Tiyatro, Dans ve Deneysel Gösteri Sanatları gruplarını ağırlayacak. “Empati” temalı Festival, Avrupa bağımsız sanat platformunu İstanbul’a taşıyacak; güçlü ve etkileyici performanslarıyla Avrupalı sanat gruplarını yeni ve geniş bir izleyici kitlesiyle buluşturacak.

Festival programı kapsamında ülkelerinin önde gelen Fiziksel Tiyatro grupları, Bağımsız performans sanatçıları, Dans grupları ve Sirkler yer alacak ve profesyonel sanatçılar tarafından atölye çalışmaları düzenlenecek

europartspace.com

Video tasarım: Fırat Güler
---------------------------------------------------------

Integral Move International Performing Arts and Dance Festival, organized in scope of 2010 European Off Meeting in Istanbul, welcomes Theatre, Dance and Experimental Performing Art groups from Europe and Turkey, as well as from neighboring countries.

The Festival program covers Physical Theatre Makers, Independent Performers, Dance groups and Body circus shows, in addition to workshops by professional artists and directors.

Detailed program: europartspace.com

Video Design & Editing: Fırat Guler

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…