Małgorzata Ostrowska zrobiła SZLACHETNĄ PACZKĘ!! – W poniedziałek, 6 grudnia polska wokalistka wspólnie ze swym synem wsparli akcję "Szlachetna Paczka" i zrobili "szlachetne zakupy"!!

Wokalistka, znana z występów z grupą Lombard – ikoną polskiej muzyki rockowej lat 80., obdarowała swą dobrocią i hojnością Panią Aleksandrę opiekującą się samotnie niepełnosprawną córką Ewą.

Dziękujemy!!

--------------------------------

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski program pomocy realizowany od 2001 r. przez Stowarzyszenie WIOSNA. Głównym jego założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy odpowiadającej na konkretne potrzeby rodzin dotkniętych biedą – tak, by była ona skuteczna, konkretna i sensowna. W ramach programu tego prywatni darczyńcy odpowiadają na potrzeby najuboższych rodzin ze swojego miasta lub okolicy.

Program jest realizowany lokalnie – liderzy społeczni organizują sztaby wolontariuszy, którzy docierają do rodzin potrzebujących, badają ich sytuację i pytają o konkretne potrzeby. Zgromadzone informacje umieszczają w anonimowej internetowej bazie rodzin, z której indywidualni darczyńcy mogą wybrać określoną rodzinę i przygotować dla niej PACZKĘ, składającą się z najpotrzebniejszych, wybranych przez daną rodzinę produktów.

W Wielkopolsce program organizowany jest od czterech lat – z każdym rokiem poszerzamy liczbę rodzin objętych pomocą oraz liczbę wolontariuszy aktywnie w programie uczestniczących.

Więcej informacji na temat samego programu znaleźć można na stronie: wielkopolskie.szlachetnapaczka.pl

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…