Trocha nostalgie...

LUCO 2009: Začátek
Dvě skupiny se dozvěděly o pádu letadla hluboko v Novohradských horách a jejich úkolem bylo nalézt místo nehody. Po cestě nalézali indicie, části mapy a např. i vzkazy od cestujících. Nepodařilo se jim však stihnout autobus, který je měl dovézt zase o něco blíže, a proto museli dojít na blízkou samotu, kde přenocovali. Později dostali video vzkaz od tajemného Mr. L, který se jim přiznal, že celou věc s letadlem i autobusem narafičil, aby je podrobil zkoušce.

LUCO 2010: Uneseni
Mr. L se opět ozval a tentokrát si pro nás připravil hru s naším sebevědomím a očekáváním. Bylo oznámeno, že někteří z nás budou uneseni a úkolem dalších bude je najít a zasloužit si jejich svobodu. To, že se vše odehrálo úplně jinak, je snad všem jasné a že únos byl spíše ve znamení psychickém než fyzickém:) Však kdo taky mohl zažít únos sám sebe..
Poprvé jsme se také setkali s Mr. L naživo... A co příště? Promluví konečně? Nebo si dále bude zahrávat s naší myslí tam za oponou, odkud nás stále sleduje...

LUCO 2011: Vládce loutek
To co se jevilo jako meteorit, bylo něco úplně jiného. Mr. L tak našel tajemný artefakt, se kterým může ovládat naše chování.

LUCO 2012: Stíny minulosti
Pojeďte s námi rozluštit záhadu tajemného Mr. L... Hledání pravdy nikdy nebylo dobrodružnější!

Thanks to videocopilot.net!
music: Two steps from hell - Calamity (no choir)

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…