Популарниот пејач Ламбе настапи трет во серијалот „Која е најбрзата македонска ѕвезда?“. Ламбе се покажа како вистински неоткриен талент за возење и постигна одлично време што го лансираше во врвот на табелата.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…