28 - Фев - 2009, Амак СП x Свисслион Пелистер 85-57

Амак СП со победа ги започна натпреварите од Супер Лигата. Охриѓани триумфираа над Пелистер со 85-57 ( 26-22, 20-13, 20-5, 19-17).

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…