Firmamız Temizel Laundry 1999 yılından bu yana Endüstriyel Tekstil Yıkama Sektörü'nde faaliyet göstermektedir. 2008 yılında yeniden yapılanma sürecine giren firmamız İncekum Beldesi'ndeki yeni tesisine taşınmış ve bünyesine kattığı 2 adet Tünel Tipi Çamaşır Yıkama Makinesi ile günlük kapasitesini 50 Ton / Gün seviyesine çıkarmıştır. 3000 m² kapalı ve 3000 m² açık olmak üzere toplam 6.000 m² alanda hizmet veren tesisimiz, Alanya Bölgesi'nin en büyüğü olmakla beraber aynı zamanda en ileri teknolojiyi kullanan işletmesidir.

Makine parkurumuzun gücü ve endüstriyel çamaşır yıkama sektöründe uzun yıllardır hizmet vermenin sonucu olarak lojistik hizmetlerindeki tecrübemiz, Belek ve Antalya Bölgelerine de hizmet sunmamızı olanaklı hale getirmiştir. 2008 yılına kadar sadece Alanya Bölgesi' ne hizmet veren firmamız artık Antalya –Alanya şeridindeki tüm tesislere hizmet verebilmektedir.

Makine parkurumuzun en önemli üstünlükleri saatte 1 ton / saat kapasiteye varan konvansiyonel yıkama grubu ve her tekstil gurubu için ayrı olarak seçilmiş olan tam katlamalı silindir ütüleme makinelerimizdir. Konvansiyonel yıkama gurubumuzun gücü, ağır lekeli tekstillerinizin özel yıkamalarında ortaya çıkmakta ayrıca yıkama kapasitemiz için her an hazırda olan bir yedek güç görevini görmektedir. Tam katlamalı silindir ütülerimizde çarşaflarınız düzenli bir şekilde katlanabilmektedir. Ayrıca restaurant gurubu tekstilleriniz için özel olarak seçilmiş olan silindir ütümüz, ürünlerinizde aradığınız ütüleme kalitesini size sunmamıza imkan sağlamaktadır.

Müşterilerimize en kısa mesafeden, zamanında ve sorunsuz hizmet götürmeyi ilke edinmiş firmamız bu güne kadar bu ilkesine bağlı kalmıştır. Bizi, tüm Türkiye çapında faaliyet gösteren sektörümüzde öne çıkaran özelliklerimizin başında lojistik hizmetlerimizi zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirmemiz gelmektedir. Lojistik hizmetlerimizde kalite devamlılığını sağlamak için Antalya – Alanya şeridinde hizmetlerimizi sürdürmemize rağmen interlandımızı fabrikamızdan 300 km mesafeye kadar genişletebilme olanağına sahibiz.

temizellaundry.com

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…