@ohopeless

Bir ricam var;

Arena'da sahaya adım attığınızda, tribünleri unutup, 1 dakikalığına gözlerinizi kapatın. Ve bizi düşünün.

Oradakilerin milyon katı sarı lacivert yürek alev almış yanıyor, adınızı haykırıyor olacak o an. Üstelik onlar gibi başarıya endeksli, ruhsuz taraftar değil bu milyonlar. En kötü gününüzde bile yanınızda olan, maddi manevi tüm gücünü ayaklarınızın altına sermeye hazır, en adanmış taraftardır sizin taraftarınız. Aşkla, isyanla, ölümüne yanınızdayız.

Eğer kalbinizle dinlerseniz, onların sesini değil, sadece bizim sesimizi duyacaksınız. Milyonlardan yükselen ''Bizler inandık, siz de inanın!'' sesiyle titreyecek içiniz.

Eğer kalbinizle dinlerseniz göreceksiniz; Saraçoğlu şu an sizden uzak, sıradan bir stad değil, sizinle yaşayan, nefes alan bir aşktır. Ve o aşk sizinle birlikte, gittiğiniz her yerde sizi takip eder.

Eğer kalbinizle dinlerseniz anlayacaksınız; Teslim olmak bu kadar kolayken, neden zor olanı seçip, sizler için, alınteriniz, emeğiniz için savaşmayı tercih ettiğimizi...

Eğer kalbinizle dinlerseniz bileceksiniz; Sizi zafere ulaştıracak kudrete hepiniz sahipsiniz.

Biz sizin için savaştık, sizin için direndik. Damarlarımızda kaynayan kanımızda, ekmeğimizde, aşımızda, dualarımızda, rüyalarımızda, gözyaşımızda 10 aydır sadece siz vardınız. Siz de bizim için SAVAŞIN! Hem de öyle bir savaşın ki, yıllarca dillerden düşmesin mücadeleniz!..

Şimdi gülümseyerek gözlerinizi açın ve o tribünlere bakın. Bizim yanımızda nasıl da küçük, nasıl da anlamsız ve boş bir kalabalık olduklarını gördünüz mü!..

OZZ

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…