Ось так цікаво пройшлися з кумом минулого тижня. А саме: Шибене - Гори Гриняви - Державний Кордон України (тм) - Чивчин - Державний Кордон України (тм) - Руський Діл - Шибене.

Запізно я подав запит на дозвіл перебування в прикордонній смузі, але в Шибеному нас пропустили. Прохекавши недовгий підйом, ми набрали висоту 1400, яку плюс-мінус тримали весь похід аж до кінця. Хребет Гринявських гір лисий і цікавий, дуже комфортний для проходу, навколо видно багато чого цікавого. Мінус - по хребту їздять ягідники на автомобілях, як по проспекту Свободи, а також цілком вирубані найближчі горби, які відкриваються зліва.

Пройшовши хребтом до самих верхів"їв Чорного Черемоша і елєґансько їх обійшовши, вийшли на Державний Кордон України (тм) з Румунією. Сподобався сюрреалістичний вигляд автомобільної дороги в жерепі. Державним Кордоном України (тм) добігли до Чивчина, його героїчно взяли, продзвонившись нарешті до своїх, бо Куївстар пропав ще першого дня. Дуже файно було нагорі, сонечко заходило і Карпати були красиві (див. картинку для привлечения внимания).

Вночі погода сі скінчила, і до Руського Долу йожики йшли в повному тумані, а потім ще й вітрі. Дощу як такого не було, але повний похідний день в хмарі дозволив повноцінно змокнути й змерзнути. Тому замість ночівлі на хребті Руського Долу ми вирішили не зупинятися і падати вниз, потенційно аж до Шибеного (це мав бути наступний день). Однак по дорозі здибали групу, яка піднімалася з Шибеного на Чивчин і вже стояла на ночівці. Місце було хороше, вода не дуже далеко, і ми там собі всі разом переночували.

Ну а наступного дня вже додому.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…