Ne kete emision Avokat Ngjela flet per jeten e tij ne bllok dhe ne burg. Per disa personazhe te cilet jane pjese e ketij rrefimi, si edhe ideologjite te cilat besonte dhe beson. Kap disa thelbe sot shume te rendesishme qe kane te bejne edhe me sherbimin e madh qe i eshte bere gjuhes shqipe.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…