Zero kiczu w muzyce, 100% kiczu w oprawie. Już od ponad 7 lat(!) Metro zapełnia się pozytywną energią napędzaną wyważoną mieszanką elektronicznych klasyków lat osiemdziesiątych oraz nowoczesnej muzyki klubowej czerpiącej z owej dekady.

Re-uploadowany, stary mix Dtekka promujący cykl:
soundcloud.com/dtekk/dtekk-kitschnelectricity-part

A jak wspominać to wspominać! Garść opinii o poprzednich edycjach:

♥ "łooo bosko było ..co chwilę latałam z sali na chill bo nie mogłam się zdecydować gdzie jest lepiej a rozerwać się niestety nie można".
♥ "It's fucking unbelievable"
♥ "party hard... ide umrzeć"
♥ "Wyborny był to densing"
♥ "When are we coming back? High five!"
♥ "Nie pamiętam tylko ile wczoraj dałem rozgrzeszeń, ale sporo tego było. Nie mniej niż wódki i browarów. Kac moderca napadł mnie. ;-* wszystkim rozgrzeszonym wczoraj/dziś"
♥ "nie chce mi się nic mowić, bo słowa nie oddadzą tego jak pięknie jest się pławić w dźwiękach z pięknego soundsystemu. ja po prostu nie-o-gar-niam!
dotykaliście pięknie muzykę i za to wam szczerze i z całego serca"
♥ "kilka refleksji .....
1. stringi są bardzo niewygodne, wy dziewczyny chodzicie w nich chyba za karę
2. granie na chillu jest zabójcze .....
3. z Metra wyszedłem po 15:00, mówiąc (...): to jeszcze after, czy już bifor ??
4. nie ma sensu pisać jak zajebista to była biba, bo tak zawsze jest na kiczach
5. bardzo dużo ludzi poprzebieranych
P.S. Skąd się wzięła dycha w moich stringach ??"

Na tej edycji gościć będziemy znamienite duo z Krakowa:
CHRONO GANG! Znani są również jako CHRONO BROSS
facebook.com/pages/CHRONO-BROSS/210612208978486?fref=ts

Kolektyw Chrono Bross powstał pod koniec 2003 roku, jednak zainteresowanie muzyką elektroniczną przez jego czlonków trwa całe życie. Obecnie w skład grupy wchodzą 2 osoby; rodzeństwo Olivia Ungaro (Vestax Team) i Kinzo Chrome (Radiofonia.fm ^Elektroniczny Azyl).

Znudzeni tym co się działo na lokalnej scenie postanowili przyspieszyć wyjątkowo długie i bolesne narodziny krakowskiej sceny klubowej nie kojarzonej z muzyką basową i połamaną lub komercyjną hauserką. Jako jedni z pierwszych rozpoczęli promowanie nowoczesnej muzyki elektronicznej, a ściśle mówiąc electro , nu disco, acid house, italo ,chicago,tech-house, minimal .

Rok 2005 rozpoczął się wielkim boom'em w Polsce na undergroundową muzykę elektroniczną a Chrono Bross jako prekursorzy krakowskiej sceny zaczęli coraz częściej pojawiać się w klubach i festiwalach całego kraju, gorąco przyjmowani przez publiczność spragnioną nowoczesnych brzmień. Sety budowane przez członków kolektywu zawsze zaskakują świeżością, oryginalnością co nie pozostaje bez echa w klubie wprowadzając atmosferę ogólnej euforii i dobrej zabawy. Grając nie zamykają się na jeden styl. Pokaźna kolekcja winyli z lat 1977-2010 ,wyselekcjonowanych i w pocie czoła wykopanych jest ich najważniejszym życiowym fetyszem i skarbem.

Jak sami mówią uwielbiają grać dla ludzi i w miejscach gdzie najważniejsza jest dobra muzyka, gdzie ludzie otwarci są na nowe brzmienia i często, zaskakujące i niekonwencjonalne rozwiązania. "Muzyka, która nas porusza to skrzyżowanie kwaśnej awangardy z zimnymi dźwiękami industrialnej rzeczywistości, wymieszanej z kiczem i disco lat siedemdziesiątych oraz osiemdziesiątych."(Kinzo)

Do tej pory organizowali i supporotowali wydarzenia między innymi z takimi artystami jak:
Bangkok Impact, Microthol, Mossa, Jeff Milligan, Alexander Robotnick, Narcotic Syntax, Jeff Samuel ,Dj Naughty, Falko Brocksieper, Nick Hoppner, Carsten Jost, Jacek Sienkiewicz, Marcin Czubala, Cats&Dogs , SLG, Max Skiba, Play Paul, Pol_On ,Linkwood, From Karaoke To Stardom , Pantha Du Prince ,Xosar ,KDMS , Neil Landstrumm , Losoul , Fairmont, Kosheen, Jimmy Edgar, Pan/Tone, ADA , Lee Jones, Tiger&Woods ,Dapayk & Padberg, Legowelt, Jeff Bennett, Oliver Hacke, Kuba Sojka ,Tagträumer² ,Deckard , Funkineven , Piotr Bejnar , Tigerskin , Frank Martiniq, Pier Bucci, Offpop, Kamp!, Frivolus ...

DTEKK zaś, jako pomysłodawca i organizator zamieszania postara się nie zaniżyć poziomu wyżej wymienionych Państwa. Na chillu zarządzi JOHNNY URANER z rockowym repertuarem z epoki!

Pamiętajcie o przebraniach w stylu lat 80tych! Również dzięki nim zawdzięczamy sukces i klimat tej imprezy. Przebierając się masz większe szanse wejść do klubu, dostajesz zniżkę na wjazd, a na najlepsze z przebrań czeka wysokoprocentowa nagroda! Prosimy nie przebierać się za lekarzy, niewiadomoco, spidermana - nie o to tu chodzi... Będzie romantycznie, kolorowo i gorąco.

Sala Dancing:
CHRONO GANG (Kinzo & Olivia) - Radiofonia / Kraków
DTEKK - Uptodate.pl / Metro
electro, 80s, italo, space-disco, synth, wave...

visual: DRHL

Chillout - room:
JOHNNY URANER
80's rock

wjazd: 15zł bez przebrania / 10zł z przebraniem

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…