brillantpartner.com/index.php?pid=28

Marek jest właścicielem średniej wielkości przedsiębiorstwa. Chciałby sprzedawać swoje produkty na zagranicznych rynkach.
Wybrał już kilku potencjalnych klientów, z którymi chce się skontaktować, aby przedstawić swoją ofertę.
Ale jak się z nimi porozumieć, jeśli się nie zna płynnie języka?

Myśli o nowych możliwościach dla swojego biznesu i zastanawia się, jak mógłby rozwiązać ten problem. Szuka usługi tłumaczenia rozmowy telefonicznej. To dobry pomysł na pierwszy kontakt z potencjalnym Klientem.

Wpisuje w Google „tłumaczenie rozmów telefonicznych"
Znajduje portal Brillant Partner. Rejestruje się, wpisując imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Po otrzymaniu linka aktywacyjnego, loguje się na portalu. W Moje konto klika na „Kup pakiet”, wybiera tłumaczenia rozmów telefonicznych w pakiecie 40 minut i doładowuje konto szybkim przelewem internetowym. Marek klika na zamawiam tłumaczenie, wpisuje w zamówieniu parę językową oraz numer telefonu swojego rozmówcy. Akceptuje i czeka na połączenie z Tłumaczem i swoim rozmówcą.

This is Brillant Partner. Mr. Marek Nowicki on the phone. My name is Anna and I will be interpreting your conversation. Please begin now.

Po pierwszej rozmowie Marek już wie, że poprzez telefonicznego tłumacza może nawiązywać kontakty biznesowe na całym świecie. W prosty i szybki sposób.

Dzięki usługom na portalu Brillant Partner każdy przedsiębiorca może spełnić swoje ambitne plany biznesowe i bezpośrednio porozmawiać z klientami z Chin, Wielkiej Brytanii czy Francji.

Szybko, sprawnie i w kilkunastu językach. Bez bariery językowej i granic.
Tłumaczenia rozmów telefonicznych, wiadomości maili oraz rozmów na czacie. O każdej porze i w każdym miejscu. Brillant Partner – Twój mobilny partner w biznesie!

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…