The school work is inspired by short film How to make a love to a woman by Bill Plymton and by film Who I Am And What I want by directors Chris Shephard and David Shrigley.

ČESKY:
Klauzurní práce je insipirována krátkým animovaným filmem Billa Plymptona How to make a love to a woman a filmem Who I Am And What I want od režisérů Chrise Shepharda a Davida Shrigleyho2. Osvojil jsem si pseudodokumetární styl, který využil Bill Plymton a zkusil jsem se na věc podívat skrze ironii a nadsázku, která je vlastní Davidu Shrigleymu.
Výrobě filmu předcházelo studium pandy velké jako hlavní postavy. Pro můj záměr bylo podstatné, že jedním z důvodů proč je panda velká ohroženým druhem je krátký čas páření3 a jejich vybíravost při hledání partnera. V zajetí často ztrácí chuť k sexu úplně. Mezi nejnovější metody rozmnožování pand v zajetí je i takzvané „pandí porno"4. Pandám se pouští záběry pářících se divokých pand ve volné přírodě a před tím dělají intenzivní cvičení zadních nohou, aby byly sexu fyzicky schopni.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…