big-brother-albania.org/ - eshte nje uebfaqe e krijuar nga fansat e reality show Big Brother Albania qe sjell tek ju kete spektakel LIVE NE FULL HD si dhe shume lajme, intervista dhe ndodhite e fundit ne shtepine e vezhguar nga vellau i madh.

Big Brother Albania 6 eshte edicioni i 6-te i ketij reality show shume te ndjekur ne vendin tone. Edicioni i sivjetem parashihet te jete shume me interesant sesa ata paraprake pershkak se formati i big brother albania 6 do te ndryshoj. Tash cdo banor i big brother albania do te futet me nje sekret brenda tij, sekret ky qe gjate ketij reality show do te zbulohet. Kuptohet keto sekrete sdo te jene dosido, por do te kete zbulime tronditese dhe shume intigrante. Keto dhe shume befasi te tjera pritet ta bejne big brother albania 6 interesant si kurr me pare!

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…