(Czech) Welcome to hell je mtb video, jehož počátky sahají až do roku 2010. Původní projekt počítal se šesti profily, které bude spojovat dějová linie v jeden filmový celek. Natáčet se začalo v červnu 2010 a do konce roku se stihlo natočit asi 70% záběrů potřebných pro profily a téměř nic pro dějovou linii. V roce 2011 projekt upadl do hluboké krize a přes mnohé pokusy se ho už nepodařilo zachránit. Přesto jsme se rozhodli natočené záběry dát dohromady a vytvořit klasické bikové video, které snad potěší nejen mnoho lidí kteří tomuto projektu věnovali svůj čas, ale i vás ostatní. Příjemnou zábavu při sledování přeje HonzaHa.
(English) Welcome to Hell is a mtb video and its origins date back to 2010. The original plan allowed for six profiles which would be set in a story line. The filming started in June 2010 and by the end of the year 70% of shots needed for the profiles were done but almost nothing for the story line. In 2011 the project fell into deep crisis and despite many attempts we failed to save it.
Nevertheless, we decided to put together the materials we already had and create a bike video which would hopefully please many people who dedicated their time to this project and also the rest of you. Enjoy. HonzaHa.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…