KMRACINGteam Audiovisualni dokument z TUNISKE pouště z oázy KSARGHILANE kam TEAM KM jezdí testovat svou závodní soutěžní techniku na RALLYEDAKAR.

Dokument společně s nově vzniklým BONVERDAKARPROJEKTEM2013 má za ůkol přínést divákovi pohled ,,za oponu,, celého soutěžení a celoroční práce celého týmu včetně nás sběračů momentů které nikdy nelze předpovídat či inscenovat. Dokument byl zachycen pouze jedním kameramanem tudíž se na plno nepodařilo zachytit to hlavní a to zákulisní tvorba o pořizování materiálu. Nyní jsme již v plné 2členné sestavě a máte se na co těšit.

Dokument zachycuje kompletní pohled očima člověka který s automobily a závoděním neměl absolutně nic dočinění. Až do doby než se potkal s písečnou dunou.

Velké dík DAVIDU Pabiškovi za realizaci natáčení a vzniku projektu a Martinu Čepelovi za komunikaci se sponzory.

A největší dík patří všem sponzorům bez kterých by tento projekt nemohl minimálně v této kvalitě vzniknout.
Hlavním partnerem celého projektu je iSTYLE který nás vybavil Apple technikou na střih a přenos dat na nastávající soutěže včetně DAKARU2014, a stejně velké dík patří i HAMA.cz která je dovozcem firem KATA, MANFROTTO a SIGMA která nás vybavila touto špičkovou technikou kterou samozřejmě v audiovizualním dílku uvidíte v akci. Děkujeme za podporu.

Sdílejte shareujte, čím více podpory tím větší šance Vás obohatit o další kousek.

Zdenek Sopůšek za SENTRALprdctn

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…