Forum Intelligence in Business to największe w Polsce Forum z obszaru business performance. Ideą Forum jest wymiana doświadczeń, wiedzy, case studies, opinii i kontaktów biznesowych pomiędzy top managementem wiodących firm z kluczowych sektorów gospodarki oraz przedstawicielami administracji publicznej i instytucji. Tematyka Forum co roku realizowana jest w ramach kilku równoległych sesji konferencyjnych dedykowanych m.in. tematyce: Sales Performance, Financial Performance, Marketingowi, Customer Intelligence CRM, Business Intelligence, e-Administracji.

W ramach czwartej już edycji Forum Intelligence in Business (3-4 października 2012), odbyły się 4 równoległe konferencje:

- IV Konferencja Sales Performance
- Konferencja Customer Intelligence
- IV Konferencja Financial Performance Management
- Konferencja e-Government

Cechą wyróżniającą Forum jest przede wszystkich jego skala – ilość prelegentów (67) i uczestników (ponad 300) oraz otwarty charakter uczestnictwa gdzie uczestnicy zarejestrowani na jedną z konferencji uzyskują dostęp do pozostałych sesji. Wydarzenie to wpisało się na stałe do kalendarzy polskich managerów. Agenda Forum powstaje w oparciu o wywiady, ankiety i sugestie naszych uczestników – jest odzwierciedleniem potrzeb rynku!

Forum to unikalna okazja do wymiany doświadczeń cross biznesowych a także do nawiązywania i zacieśniania relacji biznesowych! Zapraszamy wszystkie Firmy zainteresowane możliwościami promocyjnymi jakie daje Forum!

Forum w liczbach:

- Największe forum w Polsce dotyczące optymalizacji procesów i wyników biznesu
- 67 prelegentów – top managerów wiodących firm
- 4 równoległe konferencje – liderzy rynku o strategiach w obszarach:
* Customer Intelligence – zarządzania relacjami z Klientami gwarantującego ROI i mierzalność
* Optymalizacji strategii sprzedaży w organizacji klientocentrycznej
* Zarządzania procesami finansowymi i ryzykiem z wykorzystaniem narzędzi IT i zarządzania informacją zarządczą
* Cyfryzacji w sektorze publicznym – sposobów optymalizacji zmian i konsekwencji wdrożeń
- Niedostępne nigdzie indziej informacje, case studies, dyskusje, panele eksperckie. Możliwości nawiązania kontaktów biznesowych
- Stała pozycja w kalendarzach top managementu!

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…