SK/
Čo sa môže stať ak je jazyk tlačený za hranicu svojich vlastných pravidiel? Nápadne sa dostávame pri hľadaní možnej odpovede k teritóriu telesnosti, tela, pohybu, tanca. Čo sa stane ak je telo tlačené za hranice vlastnej telesnosti a možností, ktoré má dané bytím v limitovanom priestore?
Na workshope sa účastníci mali možnosť bližšie sa zoznámiť s princípmi práce na fyzickom projekte ANIMALINSIDE a čiastočne tak prejsť jeho kreatívnym procesom. Workshop bol pre všetkých tých, ktorí sa neboja prekračovať hranice a vstúpiť do teritória vlastnej telesnosti. Na workshope sme pracovali s literárnou predlohou k projektu a zaoberali sa fyzikalitou literárneho textu ako zdroja pre generovanie fyzického materiálu.

EN/
What can happen if language is pushed further than its own decorous rules might suggest. What can happen if body is pushed further than its own decorous rules?
In this workshop, participants had an opportunity to experience more closely the principles of physical work on the project ANIMALINSIDE and partly to experience its creative process. The workshop was for all those who are not afraid to cross borders and to enter into the territory of their own corporality. In this workshop we worked with the book Animalinside and its text and dealed with the physicality of the literary text as a source for generating a physical material.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…