FESTİVALLER VE ALDIĞI ÖDÜLLER
-11. !f Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ (İSTANBUL)
-23. Ankara Film Festivali EN İYİ KISA FİLM(ANKARA)
-Yılmaz Güney Kültür Sanat Festivali YILMAZ GÜNEY ONUR ÖDÜLÜ (İSTANBUL)
-12. Uluslararası İzmir Film Festivali BAKIŞ AÇISI ÖDÜLÜ(İZMİR)
-5. İnönü Kısa Film Festivali EN İYİ KISA FİLM (MALATYA)
-Ayvalık Uluslararası Film Festivali EN İYİ KISA FİLM (BALIKKESİR)
-2. Yılmaz Güney Film Festivali İZLEYİCİ ÖDÜLÜ (BATMAN)
-12. Uluslararası İzmir Film Festivali ÇOCUK OYUNCULAR ÖDÜLÜ (İZMİR)
-17. Türkiye Almanya film festivali ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ(ALMANYA)
-12. Uluslararası İzmir Kısa film festivali JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ (İZMİR)
-32. İfsak kısa film yarışması ÖZEL MANSİYON ÖDÜLÜ (İSTANBUL)
-8. Akbank Kısa Film Festivali ÖZEL MANSİYON ÖDÜLÜ (İSTANBUL)
-16. Boston Türk Film Festivali ÖZEL MANSİYON ÖDÜLÜ (AMERİKA)
-2. Kral Midas kısa film festivali KRAL MİDAS ÖZEL ÖDÜLÜ (ESKİŞEHİR)
-10. Ulusal Kısa Film Festivali İKİNCİLİK ÖDÜLÜ (İSTANBUL)
-8.Uluslararası Kar Film Festivali İKİNCİLİK ÖDÜLÜ (ERZURUM)
-4. İtü kısa film festivali ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ (İSTANBUL)
-Altın Diş Kısa Film Yarışması ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ (İSTANBUL)
-Hisar Kısa Film Seçkisi 2012-EN İYİ 10 FİLM (İSTANBUL)
-Lahore Uluslararası Film Festivali Finalist (PAKİSTAN)
-14. Uluslararası Tel Aviv Öğrenci Filmleri festivali Finalist (İSRAİL)
-48. Antalya Altın Portakal Film Festivalinde Finalist (ANTALYA)
-Los Angeles Türk Film Festivali Finalist (AMERİKA)
-Sinemardin Uluslararası Mardin Film Festivali Finalist (MARDİN)
-2. Malatya Ulusal Kısa film Festivalinde Finalist (MALATYA)
-Atıf Yılmaz Kısa Film Yarışması Finalist( MERSİN)
-5. Kristal Klaket Kısa Film Yarışması Finalist (İSTANBUL)
-4. Rotary kısa film festivali Finalist (ESKİŞEHİR)
-2.Kral Midas kısa film festivali En İyi film Finalist (ESKİŞEHİR)
-2.Kral Midas kısa film festivali Senaryo Finalist (ESKİŞEHİR)
-2.Kral Midas kısa film festivali Yönetmen Finalist (ESKİŞEHİR)
-7.işçi filmleri festivali Gösterim(İstanbul-Ankara-İzmir-Diyarbakır)
-65. Cannes film festivali Türkiye seçkisi (FRANSA)
-62. Berlin film festivali Türkiye seçkisi (ALMANYA)
-10. Berlin Türk filmleri haftası Gösterim (ALMANYA)
-Varşova Türk Filmleri Haftası Gösterim (POLONYA)
-The Place Kısa Film Festivali Gösterim (BULGARİSTAN)
-Independent Media festival Gösterim (ALMANYA)
-17. Londra Türk Film Festivali Gösterim (İNGİLTERE)
-Nar Film Festivali Gösterim (GAZİANTEP)
-7. Londra Kürt Film Festivali Gösterim (İNGİLTERE)
-İstanbul Modern Kısa Film Günleri Gösterim (İSTANBUL)
-Duhok Film Festivali Gösterim(IRAK)
-Viyana Kürt Film Günleri Gösterim (AVUSTURYA)
-Cermodern Açık Hava Film Günleri Gösterim (ANKARA)
-Büyülü Fener Kısa Film Günleri Gösterim (ISPARTA)
-5. Sinepark Film Festivali Gösterim (İSTANBUL)
-2. Dikili film festivali Gösterim (İZMİR)
-Helsinki Yurttaşlar Derneği Gösterim (MUŞ)
******************************************************
Yönetmen-senaryo :ORHAN İNCE
Görüntü yönetmeni :EMRE PEKÇAKIR
Sanat yönetmeni :AZİZ İNCE
Ses :AZAD DİNAR
Kurgu :ARZU SELİME SEZER
Yapım sorumlusu :HASAN İNCE
Görsel efekt :KELENGPER R. YÜKSEL
Ses miksaj :UMUT SAKALLIOĞLU
Yönetmen yardımcısı :HASAN İNCE
Işık :İBRAHİM YAPICIER
Renk düzetme :KELENGPER R. YÜKSEL-BÜNYAMİN BAYANSAL
Altyazı :MURAT KÜLLÜ
Film afişi :FARUK DAŞDEMİR
Senaryo danışmanı :HANDAN İPEKÇİ

Oyuncular :YUNUS TANRIVERDİ - FERZENDE TANRIVERDİ - HELİN GÜNEŞ –
SUAT ARDA TANRIVERDİ - ELİF BİLEN - RAMAZAN BİLEN – ÇİMEN İNCE- SONGÜLÇETİN - RIDVAN TANRIKULU - MÜCAHİT DEMİR

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…