FT4 pulsikell - pulsikell.ee
Kui sa otsid võimalust kuidas treenides lähema ajaga paremaid tulemusi saada, siis Polar FT4 pulsikell on suureks abiks. Polar FT4 pulsikellaga võid olla kindel, et treenid õige intensiivsusega ja omad täielikku kontrolli oma keha üle.

2013 Polar FT4 pulsikell on loodud selleks, et aidata sul saavutada oma eesmärke näidates sulle füüsilise pinge taset ja treeningu intensiivsust. FT4 omadused on näiteks: on treeningud muretud, FT4 on lihtne kasutada ja pulsikell teeb su treenimise lihtsamaks ja saad jälgida oma treeningu efektiivsust. FT4 on saadaval erinevate värvidega, valida saab roosa, pruuni, hõbedase ja oranži vahel. Polar FT4 komplekt sisaldab Polar WearLink®+ vööandur ja Kiirjuhend.

Enne Polar FT4 pulsikellaga treeningute alustamist, sisesta oma sünniaeg ja sugu. Konsulteerige arstiga enne tõsisema spordiga tegelema hakkamist, vältimaks terviseriske.

Enne treeningutega alustamist, vaata veebist tutvustavaid videoid ja parimate tulemuste saavutamiseks: veendu, et märjad elektroodid on kindlalt vastu nahka ja ühenda saatja kummipaelaga, enne rihma peale panemist. Sa saad jälgida igat detaili oma treeningu kohta kella ekraanilt. Näiteks: FT4 õpetab, kuidas treenida õigel tasandil ja sa tead täpselt kui palju energiat oma treeningutesse panustada ja Polar FT4 kuvab ekraanil optimaalse treeningu efektiivsuse rasvapõletuseks ja üldfüüsilise vormi parandamiseks. Peale treeningut vajuta nuppu BACK, et peatada treeningu andmete salvestamine.

Enim küsitud küsimused Polar FT4 pulsikella kohta. K: Kas FT4 mõõdab ka vee all pulssi? V: Jah FT4 annab ka vee all signaali edasi ja mõõdab ning salvestab pulssi. K: Kuidas kanda oma treeninguandmeid üle kellast veebikeskkonda? V: Polar FlowLink abil saate väga lihtsalt kanda andmed veebikeskkonda polarpersonaltrainer.com. K: Kui täpne on kaloriarvestus treeningu ajal? V: Kaloriarvestus on väga täpne, kuna arvestatakse sinu sisestatud ja salvestatud isiklike andmete järgi.

Polar FT4 ja kõik teised Polar südamemonitorid leiad meie e-poest pulsikell.ee. Polar FT4 pulsikella ostmine on lihtne ja kiire meie e-poes pulsikell.ee. Me oleme teenindanud juba tuhandeid kliente ja oleme valmis sinu tellimuse jaoks.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…