Polar RCX3F pulsikell - pulsikell.ee
Spordiga tegelemine hoiab sinu keha vormis ja tervise tugevana. Polar RCX3F pulsikell annab kasulikke juhiseid oma vormi parandamise ja suurima kasuteguriga treenimise kohta. RCX3F on sulle suureks abiks, kui alustad raskemate treeningutega või kui soovid jälgida oma tavapärase treeningu kulgu pulsikella ekraanilt.

2013 Polar RCX3F pulsikell on loodud selleks, et aidata sul saavutada oma eesmärke näidates sulle füüsilise pinge taset ja treeningu intensiivsust. RCX3F omadused on näiteks: saad jälgida oma treeningu efektiivsust ja juhendab ja motiveerib RCX3F, kuidas treenida füüsilist vormi parandavas tsoonis. RCX3F värvivalikust on saadaval must ja valge. Polar RCX3F pulsikella ostmisel, leiate pakendist Polar RCX3F treeningkompuuter + mõnedel mudelitel erinevad sensorid ja RCX3F Alustamisjuhised.

Enne kui alustate Polar RCX3F kasutamist, seadista kellal isiklikud sporditsoonid, mis sobiksid sinu treeningutega. Konsulteerige arstiga enne tõsisema spordiga tegelema hakkamist, vältimaks terviseriske.

Võimalikult efektiivseks treeningu tulemuste mõõtmiseks: vajuta nuppu OK ja valige Start. Treeningu andmete salvestamise alustamiseks vajutage nuppu OK. ja niisuta korralikult jooksva vee all kummipaela elektroodide ala, enne rihma peale panemist. Polar RCX3F pulsikell elab treeningu ajal kaasa sinu igale sammule, näiteks: sinu treeningu efektiivsus kuvatakse ekraanil kogu treeningu aja ja hoiab sind õigel tempol, kui su pulss läheb liiga kiireks. Peale treeninguid kuivata ja hoia kummipaela ja vööanduri saatjat teineteisest eraldi, et maksimeerida patarei eluiga.

Küsimused, mis on tekkinud RCX3F kasutajatel. K: Miks peaksin kandma oma treeningandmed veebikeskkonda? V: Veebikeskkonnas saad veel detailsemalt näha oma treeningtulemusi ja võrrelda neid graafilistes tabelites. K: Miks pean arvestama kella järgi kui kõvasti ja kui palju treenida. Kas ma ei võiks lihtsat usaldada oma keha ja sisetunnet? V: Kui treenid liiga intensiivselt on risk kiiresti läbi põleda. Kui treenid liiga õrnalt, ei pruugi sa saavutada soovitud tulemusi. Oluline on leida õige tasakaal treeningutel ja parim viis selleks on treenida pulsikellaga ja treenida targalt. K: Kuidas hoolitseda oma RCX3F eest? V: Pärast iga kasutuskorda eemalda vööanduri saatja kummipaela küljest ja loputa kummipaela korralikult jooksva vee all.

RCX3F ja ka teised Polar pulsikellad on saadaval meie e-poes pulsikell.ee. Osta oma isiklik Polar RCX3F pulsikell juba täna pulsikell.ee e-poest ja treeni veel efektiivsemalt. Kiireim ja lihtsaim viis osta ka endale Polar RCX3F pulsikell, on see tellida meie e-poest pulsikell.ee!

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…