Polar RS-300 g1 pulsikell - pulsikell.ee
Enamus inimesi armastavad sportimist. Polar RS-300 g1 pulsikellaga on treenimine veelgi lõbusam ja rahuldust pakkuv. RS-300 g1 salvestab ja kuvab treeningu ajal südame löögisageduse ja muud andmed ja sa saad jälgida igat etappi oma treeningust.

Uus 2013 Polar RS-300 g1 on suurepärane mitmel moel. Mõned pulsikella omadustest on näiteks: aitab RS-300 g1 sind igal sammul ja te saate sõpradega oma treeninguid võrrelda ja saad alati usaldusväärset tagasisidet oma füüsilise vormi arengu kohta. RS-300 g1 on saadaval erinevate värvidega, valida saab musta ja oran\u017ei vahel. Polar RS-300 g1 komplekt sisaldab Polar RS-300 g1 treeningkompuuter + mõnedel mudelitel erinevad sensorid ja Kasutusjuhend .

Enne Polar RS-300 g1 pulsikella kasutusele võtmist, siseta palun oma andmed, et kell saaks arvutada sinu treeningu efektiivsust.. Et treenida õigesti ja jälgida oma edusamme, testi enne Polar RS-300 g1 pulsikellaga treeningute alustamist oma hetke füüsilist vormi.

Enne treeningute alustamist Polar RS-300 g1 pulsikellaga, palun loe hoolikalt kasutusjuhendit ja parimate tulemuste saavutamiseks: sea kummipaela pikkus nii, et see oleks ümber tihedalt, kuid mugavalt ja ühenda saatja kummipaelaga, enne rihma peale panemist. Treeningu ajal näed ekraanil igas vaates oma treeningu kestvust ja näed kella ekraanil iga ringi keskmist ja maksimaalset südame löögisagedust. Peale treeningut vajuta nuppu BACK, et peatada treeningu andmete salvestamine.

Küsimused ja vastused Polar RS-300 g1 pulsikella kohta. K: Kuidas ma saaksin teada oma hetke füüsilist võimekust? V: Et õigesti treenida ja oma edusamme jälgida, on oluline teada oma hetke kehalise võimekuse taset. Polar Fitness Test on lihtne ja kiire meetod oma kardiovaskulaarse võimekuse ja aeroobse suutlikkuse kindlakstegemiseks. K: Kui täpne on kaloriarvestus treeningu ajal? V: Kaloriarvestus on väga täpne, kuna arvestatakse sinu sisestatud ja salvestatud isiklike andmete järgi. K: Kui kaua peaks treenima, et näha oma võimekuse paranemist? V: Aeroobse võimekuse märgatavaks paranemiseks on vajalik regulaarne treenimine keskmiselt kuue nädala jooksul. Selleks, et oma aeroobset võimekust kõige efektiivsemal viisil parandada, tuleb Teil treenida suuri lihasgruppe.

Polar RS-300 g1 on saadaval meie e-poes pulsikell.ee. Osta oma isiklik Polar RS-300 g1 meie e-poest pulsikell.ee juba täna ja vii oma treeningud täiesti uuele tasemele.. Tule külasta meie e-poodi pulsikell.ee ja telli oma isiklik Polar RS-300 g1!

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…