Polar RCX3 - pulsikell.ee
Spordiga tegelemine aitab sul parandada oma üldfüüsilist vormi. Kasuta Polar RCX3 pulsikella oma edusammude jälgimiseks ja motivatsiooni kõrgel hoidmiseks. RCX3 aitab sul oma treeninguid täiustada ja annab sulle kasulikku tagasisidet edusammude kohta.

2013 Polar RCX3 pulsikell on loodud selleks, et aidata sul saavutada oma eesmärke näidates sulle füüsilise pinge taset ja treeningu intensiivsust. RCX3 omadused on näiteks: on imelihtne alustada südame löögisagedusel põhinevaid treeninguid ja saad treeningul keskenduda ainult kõige tähtsamatele asjadele ja võtta treeningust maksimumi. RCX3 värvivalikust on saadaval must ja valge. Polar RCX3 karbis on Polar digitaalne vööandur ja RCX3 Alustamisjuhised.

Enne Polar RCX3 pulsikellaga treeningute alustamist, tee Polar Fitness Test, millega määratakse kindlaks sinu hetke kardiovaskulaarne ja aeroobne võimekus. Treenides RCX3 pulsikellaga on siiski ka väga oluline kuulata oma keha.

Enne treeningutega alustamist, vaata veebist tutvustavaid videoid ja parimate tulemuste saavutamiseks: kanna vööandurit ja rihma südamelöökide mõõtmiseks ja veendu, et märjad elektroodid on kindlalt vastu nahka. Treeningu ajal RCX3 õpetab, kuidas treenida õigel tasandil ja sa tead täpselt kui palju energiat oma treeningutesse panustada ja RCX3 näitab sulle igapäevast treeningkoormust,. Peale treeninguid hoolitse ka oma pulsikella eest ja ära jäta seda otsese päikesevalguse kätte seisma..

Enim küsitud küsimused Polar RCX3 pulsikella kohta. K: Kui täpne on kaloriarvestus treeningu ajal? V: Kaloriarvestus on väga täpne, kuna arvestatakse sinu sisestatud ja salvestatud isiklike andmete järgi. K: Kui kaua peaks treenima, et näha oma võimekuse paranemist? V: Aeroobse võimekuse märgatavaks paranemiseks on vajalik regulaarne treenimine keskmiselt kuue nädala jooksul. Selleks, et oma aeroobset võimekust kõige efektiivsemal viisil parandada, tuleb Teil treenida suuri lihasgruppe. K: Kuidas kanda oma treeninguandmeid üle kellast veebikeskkonda? V: Polar DataLink abil saate väga lihtsalt kanda andmed veebikeskkonda polarpersonaltrainer.com.

Polar RCX3 ja kõik teised Polar südamemonitorid leiad meie e-poest pulsikell.ee. Osta oma isiklik Polar RCX3 meie e-poest pulsikell.ee juba täna ja vii oma treeningud täiesti uuele tasemele.. Kiireim ja lihtsaim viis osta ka endale Polar RCX3 pulsikell, on see tellida meie e-poest pulsikell.ee!

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…