STREFA DREAD
DJ Pasmo Audycja 281
08.04.2013
godz. 21.00 – 23.00
Program 4 Polskiego Radia Czwórka

Nikt nie wątpi, że Vavamuffin to jedna z najważniejszych załóg na polskiej scenie reggae. O ich debiutanckiej płycie śmiało można powiedzieć, że spowodowała prawdziwą rewolucję nad Wisłą. Obecnie powracają z najnowszym albumem „Solresol” – nie sposób go przegapić, zwłaszcza że Vava nie przestaje zaskakiwać. Nieustannie mają też sporo ciekawego do powiedzenia. W poniedziałek w „Strefa Dread” streszczą to Gorgu i Patryk.

MAKEN

Słuchaj i oglądaj on-line:
polskieradio.pl/Portal/CzworkaPlayer.aspx

Słuchaj w radio:
.polskieradio.pl/czestotliwosci/czworka.aspx

facebook.com/StrefaDread
mixcloud.com/makenmiroslawdzieciolowski/

"Solresol" - piąta płyta Vavamuffin, grupy, której reggae'owa wibracja płynnie splotła się z duchem Grzesiuka i energią Warszawy, czyniąc zespół filarem polskiej sceny oraz doskonałą wizytówką Polski na świecie.
Zespół został niedawno laureatem prestiżowej nagrody British Reagge Industry Awards w kategorii "Best International Group/Band". O pozycji w światowym reggae doskonale świadczy również wspólny utwór z Macka B - legendą sztuki toastingu i niekłamanym idolem dla muzyków Vavamuffin. Będzie on jednym z kilku zaproszonych gości na nowym krążku.
Album w pocie czoła wykuwał się w studiach LWW, Western Jive oraz Instytucie Poznawczo-Zakaźnych Czynników Dźwiękowych. Za ostateczne brzmienie płyty odpowiedzialni są Jarek "Smok" Smak i Activator Mario Dziurex (Studio As One) oraz Olo Mothashipp (Western Jive).

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…