FT80 must pulsikell - pulsikell.ee
Enamus inimesi armastavad sportimist. Polar FT80 must pulsikellaga on treenimine veelgi lõbusam ja rahuldust pakkuv. FT80 must salvestab ja kuvab treeningu ajal südame löögisageduse ja muud andmed ja sa saad jälgida igat etappi oma treeningust.

Uusimal Polar FT80 must 2013 pulsikellal on palju häid omadusi. Mõned kella omadustest on näiteks: juhendab FT80 must sind treenima õige intensiivsusega ja saad jälgida oma treeningu efektiivsust. POLARFT80COLORS Polar FT80 must komplekt sisaldab Polar WearLink®+ vööandur ja Polar FlowLink® andmesideseade .

Enne Polar FT80 must kasutuselevõttu, aktiveeri pulsikell hoides vabalt valitud nuppu all. Kui kell on kord aktiveeritud, siis seda enam välja lülitada ei saa Enne kui alustad treeningut Polar FT80 must pulsikellaga, konsulteeri arstiga vältimaks tervise probleeme.

Enne treeningute alustamist Polar FT80 must pulsikellaga, palun loe hoolikalt kasutusjuhendit ja parimate tulemuste saavutamiseks: kanna vööandurit ja rihma südamelöökide mõõtmiseks ja ühenda saatja kummipaelaga, enne rihma peale panemist. Polar FT80 must pulsikellaga omad sa täielikku kontrolli oma keha üle ja saad jälgida treeningu efektiivsust. Näiteks: FT80 must ekraanilt saad jälgida oma treeningu kulgu ja sinu treeningu efektiivsus kuvatakse ekraanil kogu treeningu aja . Peale treeninguid hoolitse ka oma pulsikella eest ja ära jäta seda otsese päikesevalguse kätte seisma..

Tihedamini esitatud küsimused. K: Kui kaua peaks treenima, et näha oma võimekuse paranemist? V: Aeroobse võimekuse märgatavaks paranemiseks on vajalik regulaarne treenimine keskmiselt kuue nädala jooksul. Selleks, et oma aeroobset võimekust kõige efektiivsemal viisil parandada, tuleb Teil treenida suuri lihasgruppe. K: Kas Polar FT80 must on veekindel? V: Jah, Polar FT80 must on veekindel ja sobib ujumiseks. K: Kas FT80 must mõõdab ka vee all pulssi? V: Jah FT80 must annab ka vee all signaali edasi ja mõõdab ning salvestab pulssi.

FT80 must ja ka teised Polar pulsikellad on saadaval meie e-poes pulsikell.ee. Oma isikliku FT80 must soetamine on imelihtne meie e-poes pulsikell.ee. Vali oma lemmik Polar pulsikell meie e-poest pulsikell.ee.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…