EPIZODE NR.6. Raidījuma NEDĒĻA@STARTUPS viesi - JĀNIS ROZENBLATS un ARTŪTRS BERNOVSKIS, kompānijas MAILIGEN.COM līdzdibinātaji dalās ar savu veiksmes stāstu veidojot globālu IT projektu. MAILIGEN.COM ir globāla mēroga uzņēmums, kurš saviem klientiem piedāvā epasta mārketinga platformu un integrētos mārketinga risinājumus. NEDĒĻA@STARTUPS raidījuma vadītājs un moderators GINTS DZELME sarunā ar uzņēmuma MAILIGEN.COM līdzdibinātājiem runā par to, kas nepieciešams, lai ideju pārvērstu par reālu pakalpojumu. Noskaidrojam, kā un kas nepieciešams, lai piesasitītu investoru savam projektam.
Par NEDĒĻA@:
NEDĒĻA@ ir interneta televīzijas kanāls. Kanāla moderators Gints Dzelme kopā ar ekspertiem un uzaicinātajiem viesiem piedāvā jums vairāk uzzināt un iepazīties ar interesantām Latvijas, Eiropas un Pasaules www kompānijām, kuras savu uzņēmējdarbību veido internetā. Piedāvājam jums no iekšpuses uzzināt un iepazīties ar notiekošo interneta tehnoloģiju nozarē.
NEDĒĻA@ interneta televīzijas kanāla un mūsu veidoto raidījumu mērķis ir būt par pakāpienu vai platformu, ar kuras palīdzību jauni interneta uzņēmumi, projekti un idejas var pastāstīt par sevi un paziņot par savu esamību plašajai pasaulei. NEDĒĻA@ aicina atsaukties un peteikties startapus vai uzņēmumus, kuri ir izveidojuši jaunus produktus un kuri vēlas par tiem pastāstīt citiem.
Saviem skatītājiem interneta televīzijas kanāls NEDĒĻA@ vēlās būs par avotu jaunām iedvesmām un idejām. Tādēļ arī savius skatītājus aicinam dalīties ar saviem iespaidiem par ieraudzīto un uzzināto. Vēlaties pierādīt sevi biznesā? Jums ir nepieciešama stratēģija? Jūs vēlaties papildus motivāciju sev un savai komandai? Vai vienkārši vēlaties būt informēts par notiekošo nozarē? NEDĒĻA@ ir jūsu rīcībā!
Lai nevienu nemulsinātu un nerastos pārpratumi, tad vēlamies informēt, ka aicināto viesu dalība mūsu raidījumos ir BEZ MAKSAS. Protams, ka novērtēsim, ja atbalstīsiet finansiāli mūsu web televīzijas kanālu, par ko pateiksimies izvietojot jūsu reklāmu web televīzijas kanāla NEDĒĻA@ raidījumos. Par reklāmas izvietošanu un raidījumu finansiālo atbalstu lūdzam zvanīt: +371 29425870, +371 26536548 vai rakstīt gints.dzelme[at]createris.com
Abonējiet NEDĒĻA@ raidījumus un sekojiet jaunumiem - nedelaat.com/?p=581.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…