Копенгаген очима американців

Original: streetfilms.org/cycling-copenhagen-through-north-american-eyes/

Ukrainian dub by lpftv.com for lypneva.com
Озвучено українською

Коли команда Streetfilms була у Копенгагені на конференції Velo-City 2010, ми страшенно хотіли показати, наскільки це місто дружнє до велосипедів. Водночас, ми хотіли зняти оригінальне відео, яке б не було схожим на тисячі інших. У конференції брали участь прихильники велосипедного руху, планувальники та працівники відділів транспорту зі США й Канади, тому ми подумали – було б класно почути їхню думку про міську інфраструктуру Копенгагена та велосипедні умови у їхніх містах.

Якщо ви ніколи не бачили, як мешканці Копенгагена їздять на велосипедах у години-пік – приготуйтеся! – це справжнє видовище, адже 38% усіх поїздок у Копенгагені відбуваються саме на ровері. Усюди можна побачити силу-силенну людей на велосипедах – і це не дивно, адже місто має безпечну велосипедну інфраструктуру(зокрема, сотні кілометрів фізично відокремлених велодоріжок). 55% велосипедистів – жінки, а діти у віці 3 чи 4 років їздять на ровері на рівні з дорослими.

Щиро дякуємо двом десяткам людей, які допомогли нам створити це відео. Ви почуєте відгуки Джефа Мейпса(автора книжки «Велосипедна революція»), Марти Росковскі(директора програм проекту «GO Boulder»), Енді Кларка(президента Ліги американських велосипедистів), Енді Торнлі(директора програм Спілки велосипедистів Сан-Франциско), Тіма Блументаля(президента асоціації «Bikes Belong») та Івонни Бембрік(виконавчого директора Спілки велосипедистів Торонто).

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…