Ліквідація автострад

Original: streetfilms.org/mba-highway-removal/

Ukrainian dub by lpftv.com for lypneva.com
Озвучено українською

У новій серії роликів «Рух поза межами автомобіля»(Moving Beyond the Automobile), команда Streetfilms запрошує вас на мандрівку минулими, теперішніми та майбутніми проектами знищення автострад. Вашим гідом буде Джон Норквіст із організації «Конгрес нового урбанізму»(Congress for the New Urbanism).

Найвідоміші автотраси, які були знищені у США, це траса Міллера у Нью-Йорку і швидкісна автострада Ембаркадеро у Сан-Франциско. Але вони були зруйновані раптово через огріхи у структурі чи стихійні лиха. Як виявилося, існує декілька вагомих причин, чому не варто відбудовувати ці "міські" автотраси після того, як вони перетворилися на купу руїн. Справа в тому, що вони псують життя у довколишніх районах, відбирають у міста достаток і шану, і при цьому анітрохи не допомагають позбутися заторів у годину-пік.

Тепер декілька міст зумисне руйнують автостради, щоб повернути простір житловим будинкам, паркам і економічному зростанню. Конгрес нового урбанізму визначив десять «Трас без майбутнього» (Freeways without Futures) у Північній Америці. У цьому відео ви почуєте, чому варто знищити дорогу на Аляску у Сієтлі, автостраду Шерідан у Бронксі, трасу «Скайвей» та автостраду номер 5 у Буффало, і трасу Клейборн у Новому Орлеані.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…