Kampi Jal
Kampingu i pare ne Shqiper qe nga 1999, organizuar nga Klubi Nenujsat, Ened Mato dhe ambientaliste te tjere duke sjell nje model te ri te turizmit, mjaft te suksesshem per te rinjte, turizmin aventure dhe punesimin e qindra te rinjve pergjate bregdetit shqiptar! Jal Kamping është destinacioni më i preferuar nga të rinjtë, një mënyrë argëtimi rekreative dhe një shërbim i jashtëzakonshëm. I vetmi vënd ku nuk ju mungon asgjë! Në Jal Kamping do të gjeni gjithmonë diçka për tu frymëzuar! Festat dhe aktivitetet e ndryshme janë zgjedhur me kujdes për ta bërë atë një destinacion të pazakontë. 0696130440 , jalkamp.com

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…