Rubena xDOMx plášť
Plášť je jednou z nejdůležitějších komponent kola. Již od mých raných počátků jsem si vždycky přál vyrobit plášť přesně dle mých představ a požadavků. Tento sen se mi splnil o 10 let později na počátku roku 2012, když mě kontaktovala společnost Rubena a.s. se zájmem o spolupráci na výrobě mého signature pláště. Při návrhu bylo pro mě důležité několik parametrů. Nejdůležitějších z nich byla samozřejmě adheze pláště, kterou se nám podařilo udělat naprosto skvělou a je přesně na hranici vynikající adheze a přitom dobré životnosti pláště, který se sjíždí stejnoměrně. Neméně důležitým parametrem byl design – chtěl jsem, aby plášť nenesl pouze mé jméno, ale i něco co mě vystihuje, což se myslím povedlo velice dobře. Pláště se budou vyrábět ve dvou provedeních: Elite s ohebnou kevlarovou konstrukcí a celkovou váhou pláště úchvatných 280g. A dále v provedení Economy s neohebnou ocelovou konstrukcí a celkovou váhou pláště 460g a nižší cenou. Všechny pláště jsou vyráběny v České republice!

Vzniklý plášť má velmi povedený design, skvělou adhezi a rozumnou cenu - vše co od TOP pláště očekáváte!

Verze:
xDOMx Elite level
Barva: černá
Velikost: 20“
Šířka: 1.6 (44mm)
TPI: 127
Konstrukce: Racing Pro
Váha: 280g
Výroba: v České republice

xDOMx Economy level
Barva: černá
Velikost: 20“
Šířka: 1.6 (44mm)
TPI: 127
Konstrukce: Classic
Váha: 460g
Made: in Czech republic

K dostání:
DOMshop.dominiknekolny.com – Celosvětově, Česká republika, Slovensko, Evropa
Bloodyshins.com – Německo

EN:
Rubena xDOMx tire
Tire is one of the most important components of your bike. Since my early beginnings, I have always wanted to make tire exactly according to my wishes and requirements. This dream come true 10 years later in early 2012, when Rubena a.s. contacted me with offer of cooperation on producing my signature tire. When I was designing my tire, there were several parameters which were important for me. The most important parameter was of course the adhesion of tire, which we managed to do absolutely great and is exactly on the border of excellent adhesion, yet good lifetime. The tire is ridden down evenly. Equally important parameter was design – I wanted the tire did not carry my name only, but also something that describes me – I think we succeeded pretty well here. Tires will be produced in two versions: version “Elite” with foldable Kevlar construction and the overall weight of stunning 280g. A further version is “Economy” with non-foldable construction and overall weight 460g and lower price. All tires are made in Czech Republic.

In the end there is a tire with very nice design, with the best adhesion a very good price - all you need from the TOP tire!

Versions:
xDOMx Elite level
Color: black
Size: 20“
Width: 1.6 (44mm)
TPI: 127
Construction: Racing Pro
Weight: 280g

xDOMx Economy level
Color: black
Size: 20“
Width: 1.6 (44mm)
TPI: 127
Construction: Classic
Weight: 460g

Available:
Rubena xDOMx tire will be available next weekend at BMX Worlds in Cologne! You will be able to buy it close to Flatland area at Bloodyshins shop!

DOMshop.dominiknekolny.com
Worldwide, Czech republic, Slovakia, Europe

bloodyshins.com
Germany

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…