Sedat Sadiku eshte i njohur per veprimtarine e tij ne komunitetin shqiptaro - amerikan. Ne kete interviste mund te mesoni per parate qe i ka dorezuar ne New York gjate kohes sa luftohej ne Kosove. Si dolen dhe e priten ne aeroport dhe kush i mori ato para. Si u thirren disa"gazetare" qe ne ate kohe sherbenin kunder UÇK-se per te percjellur momentin kur u dorezuan parate ne New York ne zyren e nje partie politike. Keto para nuk u dorezuan ne destinacionin e caktuar asnjehere.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…