HÜLYA AKSU: MEDYA SEKTÖRÜNDE GİRİŞİMCİ BİR TÜRK KADINI
Amerika'da medya alanında çalışan az sayıdaki Türkler arasında girişimci bir Türk kadını başarılarıyla dikat çekiyor. Washington DC bölgesinde I am Modern dergisini çıkaran Hülya Aksu, Kahve Sohbeti programına konuk oldu. Medya üzerine eğitim alan ve uzun süre CNN International'da çalışan Aksu'nun bir süredir üzerinde çalıştığı oldukça farlı bir projesi var: CriticMania. Şirketlerin ürün ve hizmetlerinin tüketiciler tarafından değerlendirilmesi esasına dayanan web sitesi kısa sürede büyük başarı sağlamış durumda. Kahve Sohbeti'nde Aksu, iş hayatındaki başarısını, aile yaşamını ve girişimciler için özel tavsiyelerini Özge Övün Sert'e anlatıyor.

GÖÇMENLİKLE İLGİLİ KONULAR HAKKINDA EN MERAK ETTİKLERİNİZ "HUKUK KÖŞESİ"NDE
Yeşil Kart, vatandaşlık, çalışma izini, göçmenlik… Gerek Amerika'da yaşayan gerekse de Türkiye'de olup buraya gelmek isteyen hemen herkesi ilgilendiren konular bunlar. Artık bu konularda bilgi alabileceğiniz, sorularınıza cevaplar bulabileceğiniz bir televizyon programı var.
Hukuk Danışmanı Avukat Efe Poturoğlu Türk Amerikan Televizyonu'nun yepyeni özgün programı Hukuk Köşesi'nde, göçmenlikle ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplıyor. Poturoğlu programın bu ilk bölümünde Yeşil Kart kazanarak Amerika'ya gelenlerin kartlarını kaybetmemek için nelere dikkat etmelerine gerektiğine dair bilgiler veriyor.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…