Scenarijus: Įvairiose aplinkos vietose, skirtingose situacijose, skirtingu paros metu stebiu savo mintis ir jas įrašau. Stebiu jų intensyvumą, tempą, minčių kiekį vienu metu, nuotaiką, ritmiką, vidinį dialogą, aplinkos garsų įtaka minčių atsiradimui ar sustabdymui, minčių nebuvimą. Visa tai stengiuosi kuo tiksliau išreikšti garsiniu ir vaizdiniu tekstu.

Idėja: Audiovizualinio kūrinio idėja yra kuo tiksliau išreikšti savo asmeninį minčių srautą. Garsas – mano pačios balsu įrašyti žodžiai, tekstas, emocijos. Vaizdas- to paties minčių srauto žodinė/tekstinė grafinė išraiška. Minčių srautą išskirstau į garsinius ir vaizdinius sluoksnius, kurie nėra sinchroniški, o tik vietomis sutampa ir dubliuojasi, dėl minties intensyvumo. Video darbe atsirandančios “salos”- perteklinis triukšmas ar tyla- leidžia žiūrovui papildyti ir vientistai pratęsti audiovizualinį darbą savo minčių sratu.

Emocija: Žiūrovas įjaučiamas į bendrą tekstinę-vaizdinę bei žodinę-garsinę informaciją. Intymus teksto turinys kelia smalsumą, vaizdinis teksto prasislinkimas sukelia žiūrovui savas asociacijas, garsinis-žodinis perteklinis triukšmas bei tyla leidžia atsikvėpti, užsimirši savo minčių sraute.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…