Jesteś trenerem i chcesz szybko docierać do nowych klientów? Dzięki platformie Sportinst.pl stało się to bardzo proste!

Zobacz jakie możliwości daje ci korzystanie ze Sportinst
sportinst.pl/jak-to-dziala#how...

Aby zarejestrować się na Sportinst wejdź na sportinst.pl/rejestracja i załóź konto za darmo!

Masz już konto na Sportinst.pl? Jeśli tak, to czas na dodanie do naszej bazy oferty Twojego kursu lub treningu. Aby to zrobić, musisz kliknąć na zielony przycisk „Dodaj ofertę za darmo". Znajduje się on w prawym górnym rogu naszej strony. Teraz wystarczy, że wpiszesz informacje o swoim kursie.
Pamiętaj! Im bardziej przejrzysta i szczegółowa będzie Twoja oferta, tym większe prawdopodobieństwo, że zostanie kupiona. Napisz też kilka zdań o sobie, pochwal się swoim doświadczeniem. Nie zapomnij również o dodaniu kilku ciekawych zdjęć. Fotografie sprawią, że Twoje ogłoszenie będzie bardziej atrakcyjne.
Dodawanie ofert na naszej platformie jest niezwykle proste i zajmie Ci najwyżej kilka minut. Teraz wystarczy czekać, aż ktoś wykupi Twój kurs. Gdy się to stanie, natychmiast otrzymasz od nas wiadomość e-mail informującą Cię o tym fakcie. Jak widzisz, dzięki Sportinst oszczędzasz czas i pieniądze. Nie zwlekaj, dodaj swoją ofertę i zdobądź nowych klientów już dziś!

Na Sportinst instruktor może dodać kilka ofert jednocześnie. Platforma jest przygotowana w taki sposób, aby można było prosto nimi zarządzać.

Aby dodać ofertę wejdź na: sportinst.pl/dodaj-oferte

Zapraszamy do korzystania!

Zespół Sportinst.pl

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…