Gëzuar festat e fundvitit, Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri 2014.
Organizata "Studentët e Rinj në Veprim" , Youth Student In Action, (YSIA), youthstudentinaction.org
në bashkëpunim me nxënësit e shkollës së mesme "Vasil Kamami" në Elbasan,
me mbështetjen e AM-Studio™ (masterstudio.al) dhe me pjesëmarrjen aktive të Qendrës Balasha, organizuan në ambjentet e Qendrës sociale "Balasha" një ceremoni festive dhe shpërndanë dhurata të ndryshme për fëmijët me aftësi të kufizuara.
Aktivitetet u koordinuan nga:
- Eltiona Kolla, &
- Amarildo Lleshi.
.................................
youthstudentinaction.org/
masterstudio.al/
info@masterstudio.al

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…