Izbaudi aktīvu atpūtu svaigā gaisā kopā ar draugiem vienā no Eiropas gleznainākajām upēm! Baudi pavasara ziedoni, putnu dziesmas, dzestru peldi pēc lauku pirts un vakarēšanu jautrā kompānijā. 

Airudēlis (SUP) ir jauns ūdenstūrisma un sporta veids, kas strauji gūst popularitāti un atzinību visā pasaulē. Piemērots ikvienam, viegli noslogo un trenē visas muskuļu grupas. Lielisks veids kā uzlabot fizisko formu, nesteidzīgi baudot gleznainās ainavas - Ērgļu klintis, Ķūķu krāces, iespaidīgo Gaujas senleju! Nesēdi sakumpis laivā, stāvi stalts un airē! Iedvesmojies, uzņem spēku un mosties kopā ar dabu! 

Vienas vai divu dienu tūres notiek grupās līdz 13 cilvēkiem, viena vai vairāku gidu pavadībā (jauniešiem līdz 18. g.v. tikai kopā ar vecākiem).
Nodrošinam transportu, Rīga – GNP – Rīga, dēli un airi, specializēto apģērbu (hidrotērps, zābaciņi, peldveste), ēdienreizes, naktsmītni, foto un video materiālus.
Uz airudēļa ir speciāli paredzēta vieta, lai novietotu sev nepieciešamās papildus lietas.

1 dienas tūres cena ir 70 EUR
- cenā iekļauts transports, inventārs, apģērbs, foto un video materiāli, vēlās pusdienas (lauku zupa uz dzīvās uguns)

2 dienu tūres cena ir 150 EUR
- cenā iekļauts transports, inventārs,  apģērbs, foto un video materiāli, naktsmītnes, vieglās pusdienas (silta tēja un sviestmaizes), vakariņas, brokastis un vēlās pusdienas (lauku zupa uz dzīvās uguns)

Viss info: boards.lv/lv/sup_tures/
Zvani: 26130044 vai 28348543
Raksti: sup@boards.lv

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…