GİTAR VİRTÜÖZÜNDEN GİTAR DERSLERİ & FLAMENKO GİTAR KURSLARI/KLASİK GİTAR DERSLERİ /LATİN GİTAR EĞİTİMİ/ POP GİTAR DERSLERİ

İstanbul'da ÖZEL GİTAR DERSİ/Öğretmeni:0554 232 51 63 İlker Arslan; Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Gitar Ana Sana Dalı Master ''Yüksek Lisans'' Programı, Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Müzik ve Sahne Sanatları Klasik Gitar Ana Sanat Dalı Lisans eğitimlerinin yanısıra, sertifika programlarından tam burslu olarak 4 yıllık Flamenko ve Latin gitar eğitimleri almıştır. Flamenko, Klasik ve Latin Gitar üzerine virtüözite düzeyde beste ve düzenleme çalışmaları bulunan sanatçı, bu branşlarda başarı yakalamış bir çok gitar virtüözü ve çeşitli enstrumanistler ile çalışmalarda bulunmuştur.  

Paco Pena, Elena Papandreou, Rafael Riqueni, Carlo Domoniconi gibi dünyaca ünlü bir çok gitaristin ustalık sınıflarına katılmış, dünyaca ünlü arjantinli gitarist Ricardo Moyano ile latin ve klasik müzik üzerine performans çalışmaları yapmıştır. 

Ayrıca bu alanların dışında bir çok Pop orkestrasına ve çeşitli şarkıcılara sahne eşliğinde bulunmuştur. Gitar eğitimine akustik gitarla başlayıp ardından elektrik gitar eğitimi alarak yola çıkan sanatçı, çeşitli müzik tarzlarında performans ve albüm çalışmalarını sürdürmektedir. 

Profesyonel ve amatör gitaristlere yönelik atölye çalışmaları, masterclass programları ve Çocuklara yönelik kurs programları ile yetişkinlere yönelik hobi sınıfları açmıştır. 

İstanbul'da Çocuk Esirgeme Kurumu, Devlet ve özel Liselerde, Kolej ve özel eğitim kurumlarında Gitar Öğretmenliği yapmış olup, konservatuvarların gitar bölümlerine, müzik bölümlerine, Royal Akademi sınavlarına/dereceli sınav aşamalarına öğrenciler yetiştirmiş olup, başarı sağlayan bir çok öğrencisi olmuş ve çeşitli projelere yönelik özel eğitimlerde vermiştir.

İlker ARSLAN İletişim Telefon Numarası: 05542325163/İstanbul Web:facebook.com/moderngitar

ÖZEL GİTAR DERSİ, ÖZEL GİTAR ÖĞRETMENİ, ÖZEL GİTAR EĞİTİMİ, ÖZEL GİTAR HOCASI, ÇOCUKLARA YÖNELİK ÖZEL GİTAR ÖĞRETMENİ, İSTANBUL' DA ÖZEL GİTAR DERSLERİ.

Bahçelievler, Beşiktaş, Taksim, Şişli, Cihangir, Nişantaşı, Ataköy, Fulya, Bakırköy, Levent, Maslak, Çapa, İstanbul, Kadıköy, Moda, Bostancı, Yeşilköy, Florya, Sinanoba, Bahçeşehir, Beylikdüzü, Tarabya, Demirciköy, Sarıyer, Kemerburgaz, Göktürk, Çekmece, Taksim, Beyoğlu, Beyazıt, Bebek, Etiler, Emirgan, özel gitar dersi, özel gitar öğretmeni, gitar kursu Öğretmen Biyografi; MSÜ Dev.Kon.Gitar Ana Sanat Dalı Yüksek Lisans_Gsm: 0554 232 51 63 KONSERVATUVAR MEZUNU, MSÜ GİTAR YÜKSEK LİSANSLI Profosyonel GİTAR ÖĞRETMENİNDEN ÖZEL KLASİK GİTAR DERSİ/ÖZEL KLASİK GİTAR KURSU İLETİŞİM:0554 232 51 63 ÖZEL FLAMENKO GİTAR DERSİ/ÖZEL FLAMENKO GİTAR KURSU İLETİŞİM:0554 232 51 63 ÖZEL POP GİTAR DERSİ/ÖZEL POP GİTAR KURSU İLETİŞİM:0554 232 51 63 ÖZEL LATİN GİTAR DERSİ/ÖZEL LATİNGİTAR KURSU İLETİŞİM:0554 232 51 63 ÖZEL GİTAR ÖĞRETMENİ/ÖZEL GİTAR KURSU İLETİŞİM:0554 232 51 63/İSTANBUL

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…