Çocuklarını almak için daha önce de devletin birçok kurumuna başvuru yapan ancak çabaları sonuçsuz kalan Ahmet Pamuk, Uğur Arslan’dan yardım istedi.
Çocuklarına eziyet eden ve zorla alıkoyan Hollandalı eşine seslenmek için Umut Var’a katılan Ahmet, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Eşinin çocuklarına işkence ettiği görüntülerle devlete seslenen Ahmet, vicdansız eşini devlete şikayet etti. Çocuklarına yemek yedirirken şiddet uyguladığı yürekleri parçalayan görüntülerle tepki odağı olan anne için harekete geçildi.
Çocuklarını Türkiye’ye yanına almak için yardım isteyen Ahmet Pamuk; bu konuda Başbakan’dan söz aldığını anlattı. Sayın Başbakan’ın bir bakanına yönlendirdiği Ahmet Pamuk, devletin kendisine avukat tahsis ettiğini açıkladı. Tahsis edilen avukatın kendisiyle ilgilenmediğinden yakınan Ahmet Pamuk, Umut Var stüdyolarından devlet büyüklerine seslendi. Sinirleri bozulan Ahmet bu yardım sözü konusunda haddini aşıp konuyu saptırınca stüdyo gerildi. Uğur Arslan’ın uyarıları ile kendine gelen konuk, artık psikolojisinin bozulduğunu söyledi.
Çaresiz baba yıllardır çocuklarını kurtarmak için verdiği çabaları anlatıp, “O kadından kurtarabileceğimi bilsem çocuklarım için uçak bile kaçırabilirim” dedi.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…