Najnowszy film o sportach deskowych: "Slash Road" - produkcja SHOTMATE przy współpracy z riderami Elementary.
Jest to pierwszy film w całości wyprodukowany przez wytwórnię SHOTMATE a zarazem pierwszym takim projektem filmowym w Polsce. Głównym producentem, autorem zdjęć i montażystą jest Marcin Chydziński, student Wrocławskiej Szkoły Filmowej - Mastershot. To on razem z Mateuszem Zielonką i Kubą Skrzypkowskim podjął się realizacji całego projektu podróżując po najciekawszych zakątkach Europy. A wszystko po to aby pokazać możliwości i propagować aktywny styl życia.
W filmie występuje czołówka najlepszych polskich riderow tj: Mateusz Zielonka, Jakub Skrzypkowski, Wojtek Pawlusiak, Kuba Dytkowski, Radek Cząstkiewicz, Adrianna Olech, Kajetan Kaleniak, Mateusz Majchrzak, Mateusz Gaworski, Paweł Pawluczuk oraz przyjaciele z Niemiec, Francji i Czech.
Zdjęcia do filmu realizowane były przez 2 miesiące (lipiec & sierpień) 2009 roku. Starannie dobrane miejsca ukazują szeroki wachlarz możliwości uprawiania sportów deskowych w okresie letnim. Ekipa filmowa odwiedziła w tym celu różne miejsca: Les 2 Alpes (Francja), Stity (Czechy), Senftenberg i Grossbeeren (Niemcy), Hel, Szczecinek i Jelcz-Laskowice (Polska).
Aby zobaczyć jak wyglądały poszczególne przystanki całego tour'u filmu Slash Road zapraszamy na oficjalną stronę i bloga: slashroad.eu/

Niestety film w jakości HD się nie mieścił i musiałem ją obniżyć, tak żeby w całości udostępnić na vimeo. (przynajmniej póki nie mam opcji vimeo plus :P)

Film dofinansowany przez: Nitro, Raiden, 79.TH, DC, Session, LSA, Elementary

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…