NSK GROUP, Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde düzenlenen AUTOMEC fuarına 45 m2 lik standı ile katıldı. NSK GROUP’un bu yıl Bu yıl ağır vasıta yedek parça ve servis fuarı olarak düzenlenen fuarda 3.katılımında toplamda 19 ülkeden 444 ziyaretçisi ile yoğun ilgi gördü. Bu yıl 1-5 Nisan tarihleri arasında düzenlenen toplam fuar alanı 72.500 m2 olan Latin Amerika’nın en büyük fuarına 1192 firma iştirak etti ve yaklaşık 70.000 kişi ziyaret etti.

Fuarda NSK GROUP’u Türkiye’den Genel Müdürümüz Ömer KAZANGİL, Genel Müdür Yard. Zeki Zeki CİDİK ve Latin Amerika Bölge Satış Müdürü Burak HELVACIKARA; Brezilya’dan ise NSK do Brasil olarak Proje Lideri Mehmet KAZANGİL ve şirket Genel Müdürü Şaban İNCİ temsil etmişlerdir.

Bu yıl NSK Group’un 3. kez katıldığı fuara NSK Group’un yerel şirketi NSK Do Brasil ilk fuar tecrübesini yaşadı. Fuarda NSK Group' un tanıtımı yoğun ilgi görürken ülke genelinde yayınlanan bir televizyon kanalı ile röportaj yapılmış ve bu röportaj ülke genelinde yayınlanmıştır. Standı ziyaret eden ziyaretçilere NSK Group hakkında bilgilendirme yapılırken diğer taraftan uygun ziyaretçilere Brezilya özel kataloğu takdim edilerek ürünler tanıtılmıştır.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…