Album "Półmrok" (2014) dostępny:
CD: bit.ly/S9zHrJ
Muzodajnia: bit.ly/1oHU5uw
iTunes: bit.ly/1kaoBxi
Amazon: amzn.to/1mMexev
Spotify: bit.ly/1iaPUCT
Deezer: bit.ly/RZFNuk

Utwór "Salto Mortale" pochodzi z płyty "Półmrok", która ukazała się w 19 maja 2014 roku.

"Salto Mortale" to piosenka, która opowiada o człowieku, którego jedynym spektakularnym sukcesem jest jego... porażka. To historia osoby, która jest skazana przez otoczenie na 'skok śmierci'. Ludzie czekają na porażkę bohatera, przyglądają się powolnemu upadkowi, a jego osobista tragedia staje się medialnym newsem, tematem do społecznej celebracji. Niestety, w dzisiejszych czasach każdy z nas może stać się celebrytą - ofiarą społecznej, taniej sensacji.

Na płycie "Półmrok" znalazło się 13 electro-rockowych kompozycji, które swoim nastrojem, melancholią, ale i dynamiką, stanowią oryginalny obraz współczesnego człowieka. Człowieka będącego w kryzysie związanym z przemijaniem. Bohater utworów rozlicza się ze swoim dotychczasowym życiem. Podsumowuje je dochodząc do wniosku, że wynik nie jest korzystny. Wielość strat i niepowodzeń, bezwolne uwikłanie w tryby maszyny współczesnego świata nie daje zadowolenia. Naturalna tęsknota za dzieciństwem i prawdziwą miłością przynosi jednak ukojenie i daje siłę do dalszego życiowego marszu.

Skład formacji Half Light tworzą: Krzysztof Janiszewski - wokal, Krzysztof Marciniak - gitara, Piotr Skrzypczyk - klawisze.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…