Taraftar Aşk İçin Söyledi!

PUMA, Türkiye’de bir ilke imza attı. Bugüne kadar takım aşkıyla inleyen tribünler, ilk kez bir taraftarın sevgilisine olan aşkıyla inledi. Hem de tribünlerin efsane grubu ES-ES Bandosu önderliğinde.

PUMA, 14 Şubat Sevgililer Günü için futbolseverlerin kayıtsız kalamayacakları bir yarışma düzenledi. “Taraftar Aşk İçin Söylüyor” Yarışması’nda, yaratıcılığına güvenen taraftarları sevdikleri kişi için en güzel tezahüratı yazmaya ve stadyumu sevgilileri için inletmeye davet etti.

Kalbi aşkla çarpan futbolseverin cevabı gecikmedi: sporx.com/puma/ adresinde yapılan yarışmaya bir hafta içinde binlerce tezahürat, on binlerce oy yağdı.

Aşklarını tezahürata döken taraftarlar bununla kalmadı, en fazla oyu toplamak ve sevgililerine ömür boyu unutamayacağı bir hediye vermek için Facebook profillerinde ve taraftar forumlarında herkesi kendilerini desteklemeye çağırdı.

Oldukça çekişmeli geçen yarışma, 14 Şubat Pazar günü saat 23:59’da sona erdi. Yarıştan galip çıkan isim Veysi Akbaş oldu. Veysi Akbaş’ın sevgilisine yazdığı tezahürat ES-ES Bandosu tarafından bestelendi ve geçtiğimiz 20 Şubat’ta oynanan Eskişehirspor-Gençlerbirliği maçında ES-ES Bandosu ve tribünü dolduran taraftarlar tarafından coşkuyla söylendi.

Böylece o, sevgilisine aşkını benzersiz bir biçimde gösterirken, sevgilisi de çok az kişiye nasip olacak bir mutluluk yaşadı. “Love=Football” sloganıyla hareket eden PUMA, bu özel kampanyayla sevgililere hayatları boyunca unutamayacakları bir hediye vermiş oldu.

Yarışmanın galibi, aynı zamanda yıldız futbolcu Alex De Souza imzalı bir çift PUMA PWR C-1 kramponun da sahibi oldu.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…