Mūsų Saulė buvo labai laukta antra mergaitė, kuri deja labai paskubėjo į šį pasaulį ir gimė vos 25 savaitėlių 600g. Prognozių nebuvo jokių. Kaip sakė viena gydytoja gimėme visiškame minuse. Reanimacijoje buvo visko-nuo A iki Z. Infekcija gimus, arterinio latako perrišimo operacija ir po jos supūliavęs pjūvis, sepsis, ilga intubacija, sunkus išsikvėpavimas, grybelis, nustatyta retinopatija, prieš pat grįžimą namo susirgta sunkiu plaučių uždegimu ir vėl reanimacija. Saulė praleido 87 dienas reanimacijoje ir 18 dienų 3 aukste. Bet mes ja tikėjome ir iki šiol tikime. As visada jai sakiau ir sakysiu ,, kad ir kas nutiktu, kad ir kaip būtu mes su tavimi nuo pradžių iki galo. Mes ne tos, kurias taip lengvai sudaužyti į sieną. Kovoti tai kovoti,,.
Šiuo metu Saulė 10men- koreguotas amžius 6.5mėn. Mūsų stipruolė jau 67 cm ir sveria 6,35 kg. Raida pagal amžių neatsilieka, retinopatiją išgydėm vaistais, panelė vartosi ir jau mokosi šliaužti. Masažistai ir kinezeterapiautai neturi prie ko prikibti ir sako, kad ji nuostabiai puiki mergaitė. Labai daug šneka ir juokiasi. Kiekvieną kartą į ją pažvelgus ji šypsosi. Mes visa širdimi tikime, kad ji augs sveika ir stipri.
Stiprybės visoms mamytėms, kurios tai patiria ir begalinis bei neišsakomas DĖKUI daktarams, kurie dirba šį neįkainuojamą darbą.

Lina

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…