6. juunil 2014 Tallinnas toimunud konverentsil arutati, milline on kodanikuühiskonna roll vähemuste inimõiguste eest seismisel. Võrdse kohtlemise debatid keskenduvad paljuski seadustele, riigi rollile ja kohtupraktikale, kuid samas on just vabaühendused tihti inimestele lähemal ja kursis vastava sihtgrupi olukorraga.
Konverentsi esinejad tutvustavad inspireerivaid lugusid võrdse kohtlemise teemalistest kodanikualgatustest nii Eestist kui piiri tagant ning diskussioonipaneelis arutatakse, kas ja kui valmis on meie ühendused, et võrdse kohtlemise teemat senisest veelgi enam ühiskonnas edendada.

Pärastlõunane sessioon / Afternoon session:

0:00:00 Michael Privot, Euroopa rassismivastane võrgustik ENAR "Mõtle lokaalselt, tegutse Euroopa tasandil" / "Think local, act European"
0:31:08 Diskussioon "Millised on parimad tööriistad, et edendada võrdset kohtlemist ja kaitsta kõige haavatavamate õigusi?" / Discussion "What are the best tools for civil society to advance equal treatment and protect the most vulnerable?": Michael Privot, Kari Käsper, Hille Hanso, Terhi Pääskylä-Malmström

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…