7 kwietnia 2010 Dominik Tarczyński, prezes Stowarzyszenia Wspólnota Katolików CHARYZMATYCY, spotkał się w Rzymie z o. Gabriele Amorthem aby porozmawiać o pojawiających się w Polsce i nie tylko niepokojących informacjach ale także o jego pracy i doświadczeniu.
Spotkanie podczas którego poruszone zostały różne aspekty pracy egzorcysty, zostało zarejestrowane, a następnie wydane aby zawarte w nim treści pomogły w zrozumieniu tego trudnego tematu osobom świeckim ale także duchownym.
W ponad godzinnej rozmowie, o. Amorth dzieli się swoim doświadczeniem ale także radami dla osób świeckich które chcą posługiwać modlitwą o uwolnienie oraz jako osoby asystujące egzorcystom. Do księży którzy czują się powołani do posługi egzorcysty kierowane są konkretne rady dotyczące tego jak zacząć swoją posługę aby uniknąć wielu błędów.

o. Gabriele Amortha nie zapomina także o osobach i rodzinach które potrzebują pomocy egzorcysty – po zakończonej rozmowie odmawia modlitwę / błogosławieństwo w intencji wszystkich którzy oglądają tę rozmowę.

j vimeo.com/11847555

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…