1. Одразу після проведення в Криму так званого референдуму, кримський татарин Джамал Джанхіров разом із дружиною та сімома доньками покинув рідний дім і переїхав до Західної України.

  # vimeo.com/148352668 Uploaded 4 Plays 0 Comments
 2. 11 500 внутрішньо переміщених осіб із анексованого Криму, Луганська й Донецька осіли у місті Львові та його околицях. Зведення культурних мостів та майданчик для діалогу – зіштовхнулися приїжджі із низкою упереджень щодо людей із пропискою на окупованих територіях.

  # vimeo.com/148352681 Uploaded 7 Plays 0 Comments
 3. Понад десять тисяч переселенців проживає нині на Львівщині.

  # vimeo.com/148352679 Uploaded 3 Plays 0 Comments
 4. Хоч не пишно, та затишно. Так вважають у родині Джамала Джамхірова, що вимушена була переїхати з окупованого Криму до Дрогобича. Чоловік, дружина та семеро доньок різного віку тісняться у маленькій двокімнатній квартирі яку їм запропонували місцеві жителі.

  # vimeo.com/148352678 Uploaded 34 Plays 0 Comments
 5. Юлія Балка зустрілася з переселенцями із Сходу та Криму на Львівщині.

  # vimeo.com/148352669 Uploaded 10 Plays 0 Comments

Львів: Сюжети і програми, створені у рамках воркшопу \ Video from Lviv

Regional Voices PRO

Ці відео були зняті учасниками проекту "Голос місцевих ЗМІ", що фінансується Європейським Союзом і впроваджується Фундацією Томсон та Міжнародним інститутом регіональної преси та інформації, а також Європейським Центром Журналістики, Мемо98 та Асоціацією…


+ More

Ці відео були зняті учасниками проекту "Голос місцевих ЗМІ", що фінансується Європейським Союзом і впроваджується Фундацією Томсон та Міжнародним інститутом регіональної преси та інформації, а також Європейським Центром Журналістики, Мемо98 та Асоціацією "Спільний Простір".

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.