grupa marta

 1. Albums ir dziesmu kopa, domu kopa, laikā un telpā. Strādājot pie ieraksta, vēlējāmies, lai skaņdarbi radītu pozitīvu viegluma sajūtu. Labas domas ir tās, kuras palīdz mums būt un attīstīties.

  Albuma nosaukums ir sava veida ziņojums, kas rosina uz komunikāciju un dialogu ar klausītāju. Jebkuram ir iespēja pateikt vai uzrunāt Martu. Pasaki Martai, lai pabaro kaķi, lai aplaista puķes vai pasmaida. Šajos skaņu celiņos ir mūsu atļaušanās pateikt to, ko jūtam un domājam. Albums ir konkrēta cikla noslēgums un arī jauna etapa sākums.

  Audio darbu apkopojumā ir iekļautas desmit kompozīcijas. Lielākā daļa skaņdarbu izpildīti latviešu valodā. Katrs skaņdarbs ir atšķirīgs savās sajūtās un vēstījumā. Grupas Marta skanējums veidots kā vijums no akustiskās un rock skaņas, kur skaņdarbos ieausti tautas mūzikas, indie roka un popmūzikas elementi.

  Albumā iekļauto dziesmu mūzikas un vardu autori ir Kaspars Liepa un Jānis Kalniņš. Producējuši Krišjanis Geidans un Mareks Zirdziņš. Māsteringu veicis Mihails Medvedjevs. Albuma materiāls ir ierakstīts Sound Division Studios / Anson`s laboratory / AKTIV sound studios.

  Ar kokles skaņām papildinājusi Latvīte Podiņa. Albuma Grafisko dizainu veidojis Matiss Zvaigzne, albuma foto materiālu radījis Didzis Grodzs. Grupas Marta skatuves tērpus veidojusi māksliniece – Sanita Simtniece.

  Ierakstu CD formātā vari iegādāties rakstot mums uz info@grupamarta.lv

  # vimeo.com/27840719 Uploaded 250 Plays 0 Comments
 2. # vimeo.com/25720011 Uploaded 28 Plays 0 Comments
 3. "Kā gribas visu to skaisto, kā gribas to labāko..." - Šādi varētu raksturot ikkatru dzīves situāciju, ne tikai pašu svaigāko singlu no GRUPAS MARTA repertuāra.

  Ar lieliem soļiem GRUPA MARTA steidz uz sava EP albūma izdošanu un dziesma „APLIS” ir nākamais un jaunākais singls no GRUPAs MARTA dziesmu artavas, kas tiek iekļauts arī debijas albūmā 2011.gada otrajā ceturksnī.
  Cilvēki domā, ka viss ir mūžīgs, bet patiesībā vajag saudzēt un baudīt katru dzīves, mīlas un pasaules sekundi! Pasaulē viss ir iekārtots no cikliem dabā, visumā, personīgajā dzīvē sevī ietverot gadalaiku maiņu, diennakts ritmu gan arī cilvēka piedzimšanu, izaugšanu un aiziešanu. Aplis ir kustība riņķī, kas norit neatkarīgi no mums, vai mūsu vēlmēm.
  „Mēs varam censties, un darīt visu, lai mūsu apļi būtu, gaiši, viegli, skaisti un harmoniski, jo tie ir tik un tā. Tādēļ es savus apļus labprāt redzu ar lielu plusa zīmi, cik nu vien tas ir manos spēkos.” atklāj grupas solists Jānis Kalniņš.
  "Kā gribas visu to skaisto, kā gribas to labāko..." Tā ir nebeidzama kustība, kas liek mums saudzēt un baudīt katru dzīves, mīlas un pasaules sekundi!

  # vimeo.com/17443734 Uploaded 58 Plays 0 Comments
 4. music and words kaspars Liepa

  # vimeo.com/20260527 Uploaded 27 Plays 0 Comments
 5. grupa marta

  # vimeo.com/22934503 Uploaded 14 Plays 0 Comments

grupa marta

grupa marta

Grupas Marta videostāsti / Video stories by band Marta

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.